آغاز فیلم برداری سریال تلوزیونی “House of Cards” از اوایل سال ۲۰۱۸

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سریال و تلوزیون ، نتفلیکس (Netflix) و Media Rights Capital سرانجام تصمیم خود را در مورد سریال ” House of Cards” (خانه پوشالی) نهایی کردند. ساخت فصل ششم این سریال که با مشکلات نقش اصلی فیلم یعنی کوین اسپیسی (Kevin Spacey) در هاله ای از ابهام بود ، در نهایت با تصمیم کمپانی های سازنده آن در سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

به گزارش فیلم نیوز ، سریال خارق العاده ” House of Cards” (خانه پوشالی) در مورد مسائل سیاسی و کاخ سفید آمریکا است که نقش اصلی آن را کوین اسپیسی (Kevin Spacey) بازیگر عالی و برنده جایزه اسکار بازی می کرد تا اینکه گذشته و مسائل غیر اخلاقی گریبان گیر او شدند. این بازیگر پس از رسوایی ها از این فیلم کنار گذاشته شد و از آنجا که او نقش بسیار مهمی را در این فیلم ایفا می کرد ، ساخت این سریال نیز با مشکلات بسیار بزرگی همراه شد.

امروز شبکه پخش کننده سریال ” House of Cards” یعنی نتفلیکس (Netflix) اعلام کرد که فصل ششم این سریال در اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد و همچنین این فصل بر خلاف روال عادی (۱۳ قسمت) از ۸ قسمت تشکیل شده است. همچنین در این فصل Robin Wright نقش اصلی خواهد بود.

بدون شک انتظارات بینندگان از سریال ” House of Cards” بسیار بالاست و باید ببینیم که نویسندگان این سریال چگونه می توانند نقش حیاتی کوین اسپیسی در این سریال را کمرنگ کنند و این کار تقریبا غیر ممکن می باشد ، زیرا همانطور که می دانید سریال کاملا حول نقش فرانک آندروود (با بازی کوین اسپیسی) می چرخید. هنوز خبری از زمان انتشار این فصل به دست ما نرسیده است ولی با تاخیر پیش آمده صد در صد این فصل تا پاییز یا زمستان ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد.

House of Cards House of Cards House of Cards House of Cards

(Visited 46 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>