تئاتر در مه بخوان

احتمال حضور Bill Skarsgård بازیگر فیلم “IT” در “Deadpool 2”

Deadpool 2

در جدیدترین اخبار سینما ، شایعه جدیدی منتشر شده است که مبنی بر آن ممکن است Bill Skarsgård بازیگر فیلم سینمایی “IT” ، یکی از جهش یافته های رازآلود فیلم سینمایی “Deadpool 2” باشد.

به گزارش فیلم نیوز ، با انتشار تریلر دوم فیلم Deadpool 2 تیم جدید Deadpool مشخص شد و نکته قابل توجه در این مورد حضور Terry Crews در کنار Domino و Deadpool بود ، با این حال طرفداران و علاقه مندان به دنبال یافتن این موضوع هستند که دیگر جهش یافته ها چه کسانی هستند.

ما نیز ایده های خود را در مورد این دنباله جدید یعنی “Deadpool 2” داریم و با کمی بررسی احتمال می دهیم که پای اعضای گروه Six Pack در میان باشد. آنها با Cable ارتباط داشته و خود Domino نیز جزئی از این گروه بود ، بنابراین می توان نتیجه گرفت که آنها تشکیل گروه خوبی می دهند. علاوه بر این بنظر می رسد که یکی از بازیگران آنها مشخص شده است.

پایگاه خبری Omega Underground احتمال می دهد که بازیگر فیلم سینمایی ترسناک IT یعنی Bill Skarsgård نقشی در فیلم “Deadpool 2” داشته باشد. در واقع ، آنها باور دارند که او یکی از جهش یافته های همراه Deadpool و Domino است که در یک صحنه در حال تخلیه هلی کوپتر می باشد. این فرضیه با انتشار توئیتشان در مورد این موضوع و لایک شدن آن توسط بازیگر نقش Dopinder یعنی Karan Soni تقویت می شود. البته این موضوع قطعی نیست اما احتمال درست بودن آن بالا می باشد.

سابقه حرفه ای Bill Skarsgård در سال گذشته با بازی در فیلم ترسناک و پرفروش “IT” با پیشرفت قابل توجهی مواجه شد. کار بعدی او سریال Castle Rock به کارگردانی Stephen King می باشد ، او همچنین نقشی در فیلم Atomic Blonde به کارگردانی David Leitch بازی کرد.

هنوز لیست رسمی بازیگران فیلم “Deadpool 2” منتشر نشده است و احتمالات و حدس و گمان های زیادی در این مورد وجود دارد. اما با توجه به تاثیر بسزای فیلم اول و فروش و جذب طرفداران بسیار ، بسیاری از بازیگران علاقه مندند تا در این دنباله نقشی داشته باشند. لازم به ذکر است که این فیلم برای انتشار در تاریخ ۱۸ام می ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

نظر شما در مورد این بازیگر چیست ؟ به نظر شما چه بازیگران دیگری در این فیلم حضور خواهند داشت ؟

Deadpool 2 Deadpool 2 Deadpool 2 Deadpool 2


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *