تئاتر در مه بخوان

احتمال ساخت فصل دوم سریال Big Little Lies با یک کارگردان جدید

سریال Big Little Lies یکی دیگر از سورپرایز های امسال بود, شبکه HBO از استفاده کردن از ستاره های بزرگ در پروژه های کوچک حتی پروژه های مهم خود عبایی ندارد. اما پس از فصل اول سریال کارآگاه حقیقی (True Detective) مساله پرداخت شبکه کابلی به یکی از اولویت های این شبکه تبدیل شد. و […]

سریال Big Little Lies یکی دیگر از سورپرایز های امسال بود, شبکه HBO از استفاده کردن از ستاره های بزرگ در پروژه های کوچک حتی پروژه های مهم خود عبایی ندارد. اما پس از فصل اول سریال کارآگاه حقیقی (True Detective) مساله پرداخت شبکه کابلی به یکی از اولویت های این شبکه تبدیل شد. و استخدام کردن یک بازیگر بزرگ و باسابقه فقط برای ۸ یا ده قسمت یک سریال به یک عادت برای HBO تبدیل شده است. و امسال این شبکه یک سریال پر ستاره دیگر به نام   منتشر کرد .

سریالی که در ۷ قسمت اقتباس بسیار خوبی از کتاب Liane Moriarty به همین نام را به نمایش گذاشت و بازیگرانی چون ریِس وویترسپون (Reese Witherspoon) ، نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و شی لن وودلی (Shailene Woodley) در این سریال ایفای نقش کرده اند و همه این بازیگران امیدوار بودند که بتوانند در فصل دوم این سریال نیز بازی کنند که این امر بسیار محتمل به نظر می رسد .

TV Line اولین خبرگذاری بود که گزارش داد که HBO در شروع فصل بهار ۲۰۱۸، قرار است فصل دوم (Big Little Lies) را با خالی شدن برنامه های Weerspoon و Kidman شروع کند.به علاوه ،Variety اضافه کرد که Weerspoon از لیست نامزدهای بازیگری Fox Searchlight برای فیلم Pale Blue Dot کنار گذاشته شد.در آن فیلم نوح هاولی، سازنده فارگو (Fargo) و لژیون (legion) نویسنده و کارگردان است . بنابراین به نظر می رسد برنامه Weerspoon  برای فصل دوم سریال Big Little Lies خالی است.

اخیرا Kelley  اعلام کرده است که:”ما همه ایده هایمان را با هم به اشتراک گذاشته ایم.” و برنامه ریزی میکنیم تا بتوانیم همه بازیگران فصل اول را دور هم جمع کنیم. به نظر می رسد با وجود احتمال برنگشتن Vallée برای فصل دوم فیلم نامه این فصل را بنویسند.

با وجود ۸ نامزدی برای این سریال در مراسم امی امسال شبکه HBO تمام تلاشش را میکند تا نگارش فصل دوم سریال Big Little Lies را آغاز کند.

Big Little Lies Big Little Lies Big Little Lies

 


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *