Golden Globe

تا اطلاع ثانوی خبری از تجدید سریال “Lost” نخواهد بود

Lost

در جدیدترین اخبار فیلم و سریال ، استودیو ABC برنامه ای برای ساخت سری دوم سریال “Lost” (گمشده) ندارد. با ظهور فیلم ها و سریال هایی از قبیل “Roseanne” و “The Office” تجدید سریال های قبلی باعث ایجاد ابهام و سردرگمی بینندگان می شود.

به گزارش فیلم نیوز ، سریال “Lost” (گمشده) در مورد نجات یافتگان یک سانحه ی هوایی است که در یک جزیره اسرار آمیز گیر افتاده اند ، این سریال در شش فصل از شبکه ABC به پخش رسید و علاقه مندان و طرفداران زیادی را جذب خود کرد و توانست جایی در مسائل فرهنگی جوامع را به خود اختصاص دهد.

پس از فصل آخر ساده و پایان ضعیف سریال “Lost” ، سوالات بسیاری در مورد اتفاقات و اطلاعات آن جزیره در ذهن علاقه مندان شکل گرفت که باعث شکل گیری گمانه زنی ها و احتمالات ساخت سری دوم این سریال شد.

بنا بر پایگاه خبری TVLine ، رئیس شبکه ABC یعنی Channing Dungey در مصاحبه ای با Television Critics Association بیان کرد که : ” ما هیچ برنامه ای برای بازگشت به آن جزیره نداریم “. اما این به معنی اجتناب قطعی آنها از ساخت سری دوم سریال “Lostنیست.

او در مصاحبه گفت : ” ما هیچ تصمیم رسمی ای برای آن نگرفته ایم. تنها گاهی اوقات به جملاتی از قبیل چه می شد اگر… و خوب می شد اگر … برمی خوریم که اینها چیزی جز گمانه زنی و اما و اگر نمی باشد.”

لازم به ذکر است که این گمانه زنی ها در مورد تجدید سریال “Lost” پس از بازگشت کمک کارگردان این سریال یعنی Carlton Cuse  به ABC شکل گرفتند. نظر شما در مورد این سریال چیست ؟ آیا تجدید این سریال کاری درست است ؟ نظرات خود را با ما و دیگر علاقه مندان در پایین مطلب در میان بگذارید.

Lost Lost Lost Lost


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *