انتشار اولین عکس از فیلم مریم مقدس, جدید ترین اثر کارگردان فیلم تحسین شده شیر

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود اولین عکس از فیلم مریم مقدس (Mary Magdalene) جدید ترین ساخته یکی از کارگردان های خوب سینمای هالیوود و کسی که پارسال به خاطر کارگردانی فیلم شیر (Lion) نامزد دریات جایزه بهترین کارگدانی شده بود منتشر شده است , در ادامه با ما همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز, اولین عکس از فیلم جدید یکی از امید های دریافت جایزه اسکار پارسال منتشر شد. کارگردان فیلم سینمایی شیر (Lion) فیلم دیگری به نام مریم مقدس (Mary Magdalene) را در دست ساخت دارد .قبل از این که کمپانی واینستین این فیلم را به آخر هفته عید پاک موکول کند قرار بود که این فیلم برای نامزد جایزه اسکار باشد . اما جدای از اتفاقاتی که برای این فیلم افتاده است فیلم بسیار جذابی به نظر می رسد.

رونی مارا (Rooney Mara) نقش تیتولار بیبلیکال (titular Biblical) را در داستانی که توسط هلن ادموندسون (Helen Edmundso) و فیلیپا گاسلت (Philippa Goslett) نوشته شده  و زندگی حضرت عیسی (ع) را از نگاه مریم مقدس (Mary Magdalene) روایت می کند بازی کرده است, شخصیتی که در طول قرن ها موضوع بحث، مناقشات و دیدگاه های متضاد کشور های مختلف بوده است.

بدون شک این یک واقعیت است که مری یک زن بود و در طول سالها در اسناد تاریخی به تصویر کشیده شده بود، لذا جالب خواهد بود داستان او را در این فیلم ببینید، مخصوصا در کنار خواکین فونیکس (Joaquin Phoenix) در نقش عیسی .

در واقع این فیلم پارسال فیلم برداری شده است و بار دیگر دیوس با گریگ فرزر (Greig Fraser) فیلم بردار فیلم شیر (Lion) که نامزد اسکار نیز بود همکاری کرده است. صبر کردن برای دیدن چنین فیلم خوبی بسیار سخت است و با توجه به اولین تصویر منتشر شده از این فیلم, امیدواریم که تریلر فیلم نیز به زودی منتشر شود.

اولین عکس منتشر شده از مریم مقدس را در زیر می توانید مشاهده کنید اکران این فیلم در بریتانیا ۱۶ مارس ۲۰۱۸ و در ایالات متحده ۳۰ مارس ۲۰۱۸ آغاز خواهد شد.

مریم مقدس مریم مقدس

 

(Visited 78 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>