تئاتر در مه بخوان

انتشار تریلری از فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom در مسابقات Super Bowl

Jurassic World

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، کمپانی یونیورسال (Universal) دومین و جدیدترین تریلر فیلم پارک ژوراسیک : قلمرو سقوط کرده (Jurassic World: Fallen Kingdom) را منتشر کرده است. این تریلر که زمان آن حدود ۹۰ ثانیه است، پیش از برگزاری مسابقه سوپر بول ۵۲ (Super Bowl 52) منتشر شد.

به گزارش فیلم نیوز، در این تریلر شاهد تصاویر جدیدی از این فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom هستیم و می بینیم که شخصیت کلیر دارنینگ با بازی برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard با جمع آوری یک تیم به دنبال جلوگیری از انقراض دایناسورها در جزیره ایزلا نوبلار است. با این حال، این تنها مشکل آن‌ها نیست و در این تریلر با یک دایناسور جدید و ناشناس روبرو می شویم که ظاهرا قرار است نقش شخصیت منفی این فیلم را بر عهده داشته باشد که مانند دایناسور ایندامینوس رکس در فیلم اول تغییر ژنتیکی داده شده است.

علاوه بر این، در این فیلم شاهد بازگشت جف گلدبلام (Jeff Goldblum) نیز هستیم و در این تریلر تقریبا تمام شخصیت‌های اصلی فیلم حضور دارند. پیش از این در ماه آذر امسال، یونیورسال اولین تریلر رسمی فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را منتشر کرده بود که شما در پایان این پست می توانید آن را مشاهده کنید.

Jurassic World

کریس پرت (Chris Pratt)، برایس دالاس هاوارد (Bryce Dallas Howard)، جف گلدبلوم (Jeff GoldBlum)، جیمز کرامول (James Cromwell)، دنیلا پیندا (Daniella Pineda)، توبی جونز(Toby Jones)، ریف اسپال (Rafe Spall) و جاستیس اسمیت (Justice Smith) از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کارگردانی این فیلم نیز بر عهده آنتونیا بایونا، کارگردان فیلم‌های موفقی چون غیرممکن (The Impossible)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و هیولایی فرا می‌خواند (A Monster Calls)، بوده است. کالین ترورو و درک کانلی کار نوشتن فیلمنامه فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom را بر عهده داشته‌اند. ترورو پیش از این کارگردانی فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) را نیز بر عهده داشته است، اما تصمیم گرفت که دخالتی در کارگردانی دنباله این فیلم نداشته باشد. ترورو به‌ همراه استیون اسپیلبرگ (Steven Spilburge) و فرانک مارشال (Frank Marshal)، به‌عنوان تهیه کننده نیز در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom حضور دارد.

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *