انتشار تریلر نهایی فیلم “شکل آب” یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۱۷

به راحتی به اشتراک بگذارید

Fox Searchlight تریلر نهایی فیلمشکل آب” (The Shape of Water) به کارگردانی Guillermo del Toro را منتشر کرد ، اما اگر شما می خواهید این فیلم را ببینید شدیدا بهتون پیشنهاد می کنم که این تریلر را مشاهده نکنید. این تریلر بسیاری از اتفاقات مهم فیلم را اسپویل می کند و خیلی بهتر است که بدون دیدن این تریلر به تماشای این فیلم بروید. بنابراین این هشدار را از کسی بشنوید که این فیلم را مشاهده کرده و اگر می خواهید نهایت لذت از مشاهده بهترین فیلم کارگردان بزرگ  Guillermo del Toro را ببرید توصیه می کنم که این تریلر را مشاهده نکنید.

به گزارش فیلم نیوز ، فیلم “شکل آب” توسط del Toro و ونسا تیلور (Vanessa Taylor) نوشته شده است. داستان فیلم در سال ۱۹۶۲ در زمان جنگ سرد رقم می خورد . در این فیلم سالی هاوکینز (Sally Hawkins) در نقش الیزا هنرنمایی می کند که یک زن تنها و کم حرف است که در یک آزمایشگاه دولتی با امنیت بالا کار می کند که به تازگی یک متخصص به آنجا آمده است : یک مرد بسیار مرموز که نقش آن توسط داگ جونز (Doug Jones) با گریم بسیاری بازی شده است . وقتی الیزا با این مرد دوست می شود مسائل بسیار پیچیده می شوند.

تریلر جدید فیلم “شکل آب” را می توانید در پایین پست مشاهده نمایید. در این فیلم ستارگان دیگری از قبیل اوکتاویا اسپنسر (Octavia Spencer) ، ریچارد جنکینز (Richard Jenkins) و مایکل استالبرگ (Michael Stuhlbarg) ایفای نقش کرده اند . فیلم “شکل آب” از Guillermo del Toro در یکم دسامبر در نیویورک به روی پرده های سینما رفته و در هفته های بعدی به طور گسترده پخش خواهد شد.

شکل آب شکل آب

(Visited 44 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>