انتشار عکس جدیدی از سریال “Titans” از DC

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سریال ها ، کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) از اولین عکس از سریال ابرقهرمانی Titans رونمایی کرد. در این عکس Brenton Thwaites در نقش live-action رابین دیده می شود. اینطور که از لوگو ، لباس و سلاح او معلوم است ، رابین یک نقش کلاسیک و شکیل خواهد بود.

به گزارش فیلم نیوز ، سریال ابرقهرمانی live-action جدید ” Titans” از DC توسط تیمی از شبکه CW ساخته می شود که در سریال های ” Arrow” و ” The Flash” حضور داشتند. این سریال با همکاری کمپانی های بزرگ Weed Road Pictures و Berlanti Productions با کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) ساخته می شود .

تهیه کنندگان اجرایی سریال ” Titans” عبارتند از Akiva Goldsman ، Geoff Johns ، Greg Berlanti و Sarah Schechter . نقش اصلی این سریال را ستاره فیلم سینمایی ” Pirates of the Carribean: Dead Men Tell No Talesیعنی Brenton Thwaites بازی خواهد کرد. در این سریال او بعنوان پیرو بتمن به تنهایی برای رهبری گروهی از قهرمانان جوان اقدام می کند ، این گروه متشکل است از : Starfire (آتش ستاره) با بازی Anna Diop ، Raven (پرنده پیغام رسان) با بازی Teagan Croft و Beast Boy با بازی Ryan Potter .  نقش های منفی و شرور این سریال نیز duo Hawk و Dove هستند که بترتیب توسط Alan Ritchson و Minka Kelly نقش آفرینی خواهند شد.

سریال ” Titans” برای انتشار در سال ۲۰۱۸ توسط DC  و برادران وارنر (Warner Bros) برنامه ریزی شده است.

 

Titans

Titans Titans Titans

 

 

(Visited 66 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>