انتشار اولین تریلر فیلم سینمایی “Love, Simon” از کمپانی فاکس قرن بیستم

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینما ، اولین تریلر فیلم سینمایی Love, Simon “ توسط کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) منتشر شد. کارگردان این فیلم  Greg Berlanti و بر اساس رمان Simon vs. the Homo Sapiens Agenda از Becky Albertalli می باشد.

به گزارش فیلم نیوز ، چندی پیش کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) اولین تریلر فیلم سینمایی Love, Simon “ را منتشر کرد . این فیلم یک فیلم کمدی-درام آمریکایی می باشد که درباره ی یک پسر ۱۷ ساله به نام سایمون اسپیر با بازی نیک رابینسون (Nick Robinson) است که نمی داند چطور به خانواده و دوستان خود بگوید که همجنس گرا می باشد. همچنین او بدنبال همکلاسی ناشناسی می گردد که به صورت آنلاین به او علاقمند شده است.

فیلم سینمایی Love, Simon “ به کارگردانی Berlanti که خود همجنسگرا است ، می تواند به جوانانی که شرایط سایمون را دارند کمک کرده و با آنها ارتباط خوبی برقرار کند. امیدواریم که این فیلم از  Berlanti ، فیلمی عالی و شگفت انگیز باشد.

فیلم “Love, Simon ” در ۱۶ ام مارس ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. در این فیلم بازیگران دیگری از قبیل Katherine Langford ، Alexandra Shipp ، Jorge Lendeborg ، Miles Heizer ، Keiynan Lonsdale ، Logan Miller ، Jennifer Garner ، Josh Duhamel و Tony Hale ایفای نقش کرده اند. شما می توانید این تریلر را در زیر مشاهده کنید.

 

 

 

Love, Simon Love, Simon

 

(Visited 31 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>