Golden Globe

اولین جرقه های فیلم سینمایی مستقل ” Black Widow” زده شد

Black Widow

در جدیدترین اخبار دنیای سینما ، جرقه های اولیه ساخت فیلم سینمایی مستقل ” Black Widow” با بازی اسکارلت جانسون (Scarlett Johansson) زده شد. اخیرا رئیس کمپانی مارول (Marvel) با کاندیدهای مختلف برای استخدام عوامل ساخت این فیلم ملاقات کرده و مدیران او نیز برای مذاکره با اسکارلت جانسون با وی ملاقات کرده اند. چندی پیش نیز خبر استخدام Jac Schaeffer بعنوان فیلم نامه نویس این فیلم منتشر شد.

به گزارش فیلم نیوز ، مراحل اولیه ساخت فیلم سینمایی Black Widowدر حال انجام است. بسیاری از طرفداران این کاراکتر در مورد علاقه خود برای مشاهده این فیلم با بازی اسکارلت جانسون (Scarlett Johansson) بحث و تبادل نظر کرده اند و اینطور بنظر می رسد که کمپانی مارول در حال پاسخ به درخواست آنها می باشد.

بنا بر پایگه خبری Variety ، فیلم نامه نویس مشهور و توانای دنیای سینما یعنی Jac Schaeffer برای نوشتن فیلم نامه فیلم سینمایی ” Black Widow” به خدمت گرفته شده است. او با نوشتن فیلم نامه فیلم کمدی The Showerشناخته می شود.

اخیرا خبرنگار اخبار سینمایی بنام Justin Kroll با انتشار پستی در توئیتر از ملاقات مدیران اجرایی مارول با اسکارلت جانسون (Scarlett Johansson) خبر داد و گفت که این ملاقات قبل از مذاکره با نویسندگان و در حوالی روز شکرگزاری انجام شده است. گزارشات و خبرهایی حاکی از ملاقات رئیس کمپانی مارول با کاندیدهای مختلف برای استخدام عوامل اصلی این فیلم نیز منتشر شده است. شما در مورد فیلم سینمایی مستقل “ Black Widow” (بیوه سیاه) چه نظری دارید؟ آیا Jac Schaeffer برای فیلم نامه نویسی این فیلم مناسب است ؟ نظرات خود را با ما و دیگر علاقه مندان در پایین مطلب در میان بگذارید.

Black Widow Black Widow Black Widow Black Widow Black Widow


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *