تئاتر در مه بخوان

اولین پوستر فیلم Deadpool 2 : یک دورهمی خانوادگی

Deadpool

به گزارش فیلم‌نیوز کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) نخستین پوستر ددپول ۲ (Deadpool 2) را منتشر کرده است و با توجه به آنکه قهرمان سمبلیک است، قطعا پوستری غیر سنتی است. پوستر صحنه ای با نقاشی نورمن راکول (Norman Rockwell) است، که همه ی شخصیت های اصلی را با هم در میز شام شکرگزاری […]

به گزارش فیلم‌نیوز کمپانی فاکس قرن بیستم (۲۰th Century Fox) نخستین پوستر ددپول ۲ (Deadpool 2) را منتشر کرده است و با توجه به آنکه قهرمان سمبلیک است، قطعا پوستری غیر سنتی است. پوستر صحنه ای با نقاشی نورمن راکول (Norman Rockwell) است، که همه ی شخصیت های اصلی را با هم در میز شام شکرگزاری همراه می کند. این پوستر کاراکتر کابل با بازی جاش برولین (Josh Brolin) را در پشت کاراکتر ددپول با بازی رایان رینولدز(Ryan Reynolds) که در حال سرو کردن کباب بوقلمون است نشان می دهد.

این موضوع در ارتباط با شخصی است که برای Deadpool اول به بازار نفوذ کرد، همانطور که رینولدز خودش خود را درگیر کرد، از خودش ساخت و تولید کرد و چندین چیز را به وجود آورد که باعث ارتقای عکس ابرقهرمانی R-rated شد. این مبلغ به مبلغ ۷۸۳ میلیون دلار در سراسر جهان رسیده است،و  به طوری واضح است که فاکس با اعتماد به نفس به تیمش اعتماد می کند تا یکبار دیگر با آن فروش برسد. از آنجا که این فیلم تا تابستان آینده منتشر نمی شود. و من مطمئن هستم که این اولین و تنها چیزی است که زمینه ساز تعداد زیادی از پوسترهای جدید، تصاویر، کلیپ ها و تریلرهایی است که بعدا منتشر خواهند شد. اما با توجه به این که در حال حاضر این پوستر کمتر منتشر می شود، باید به زودی شاهد تریلری تبلیغاتی باشیم.

Deadpool


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *