بازسازی Hellboy (پسر جهنمی) در سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد

به راحتی به اشتراک بگذارید

فیلم پسر جهنمی(Hellboy) برگرفته شده از کمیک آن محصول Dark Horse Comics قرار است مورد بازسازی قرار گیرد. بنظر می رسد این فیلم در اوایل سال ۲۰۱۹ آماده شود.

در جدیدترین اخبار سینمای جهان بازسازی فیلم Hellboy محصول Lionsgate و Summit Entertainment به ۲۵ امین سالگرد تاسیس Dark Horse Comics به ریاست مایک میگنولا (Mike Mignola) نخواهد رسید، اما خبر خوب این است که این فیلم جدید Anung un Rama در اوایل سال ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.
به گزارش فیلم نیوز ستاره Stranger Things دیوید هاربور() نقش اصلی فیلم نیل مارشال خواهد بود. همچنین میلا یووویچ (Milla Jovovichایان مکشاین(Ian McShane) و دانیل دا کیم(Daniel Dae Kim) ستاره های دیگر فیلم خواهند بود.

به نقل از THR، فیلم Hellboy در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ اکران خواهد شد. در حال حاضر این فیلم با فیلم های علمی-تخیلی ماجراجویانه Ad Astra محصول فاکس (Fox) با بازی براد پیت(Brad Pitt)، دونالد ساترلند (Donald Sutherland) و تامی لی جونز (Tommy Lee Jones) به کارگردانی جیمز گری (James Gray) و کمدی کنجکاوی What Men Want محصول Paramount، با حضور تاراجی پی.جانسون (Taraji P.Henson) در حال رقابت است. پس از این فیلم ها فیلم Glass محصول Blumhouse و Universal است که خیلی بحث در موردش زیاد است، بنابراین باید ببینیم که کدام یک بهترین اساس و برنامه را دارد و / یا کدام یک برنامه زمانی اش را تغییر می دهد.

Hellboy Hellboy Hellboy Hellboy

(Visited 41 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>