تئاتر در مه بخوان

بازیگر دیگری به جمع بازیگران سریال جدید نتفلیکس پیوست

نتفلیکس

در جدید ترین اخبار سریال های تلویزیونی نتفلیکس در سال ۲۰۱۸ نیز بر تعداد فیلم ها و سریال های علمی و تخیلی خود افزوده است و با ساختن سریال کربن تغییر  یافته (Altered Carbon) و کلاورفیلد پارادوکس (Cloverfield Paradox) تعداد این فیلم ها را بیشتر کرده است.

به گزارش فیلم نیوز، مری جی بلیج (Mary J. Blige) کار بازیگری خود را با بازی در سریال جدید نتفلیکس (Netflix) ادامه خواهد داد، و اخیرا به جمع بازیگران سریال آکادمی آمبرلا (Umbrella Academy) سایت نتفلیکس پیوسته است. در جدید ترین اخبار سریال های تلویزیونی نتفلیکس در سال ۲۰۱۸ نیز بر تعداد فیلم ها و سریال های علمی و تخیلی خود افزوده است و با ساختن سریال کربن تغییر  یافته (Altered Carbon) و کلاورفیلد پارادوکس (Cloverfield Paradox) تعداد این فیلم ها را بیشتر کرده است.

همچنین این شبکه در حال افزایش تعداد فیلم و سریال های کمیک بوکی خود است حتی طی قرار دادی با مارول تعدادی از کمیک ها را نیز در حال ساخت دارد. سال گذشته بود که نتفلیکس Millarworld را خرید و برنامه دارد تا تعداد زیادی سریال بر پایه کمیک های مارک میلر (Mark Millar) بسازد.

نتفلیکس

کمیک آکادمی آمبرلا پس از انتشار در سال ۲۰۰۷ نقد های بسیار مثبتی از منتقدان دریافت کرد و بسیاری از کارگردانان و استودیو ها در تلاش بودند تا فیلمی براساس آن بسازند. چند سال پس از آن نت فلیکس موفق شد گوی سبقت را از سایر رقبا برباید و اقتباسی تلویزیونی بر اساس این کمیک بسازد. الن پیج (Ellen Page) برای بازی در نقش یکی از شخصیت های اصلی این سریال معرفی شد و چندی پیش بود که بازیگر بزرگ دیگری نیز به این سریال اضافه شد.

به گزارش وبسایت THR مری جی بلیج (Mary J. Blige) طی قرارداد یک ساله به جمع بازیگران این سریال پیوست. او نقش یک آدمکش به نام چاچا (Cha-Cha) را بازی می کند که می تواند در زمان سفر کند. این نقش اولین هنر نمایی بلیج در یک سریال تلویزیونی است توضیحات رسمی درباره نقش او در این سریال را با هم می خوانیم :

“بلیج نقش یک قاتل بی رحم و حرفه ای را بازی می کند که می تواند برای کشتن هدف هایش در زمان سفر کند حتی اگر اطلاعاتی کمی درباره کسانی که او را استخدام کرده اند داشته باشد. این کار تمام زندگی اوست او یک جامعه گریز است و شهرت زیادی هم دارد. او عاشق لاکپشت است و درواقع به هیچکس به جز همکارش (که فعلا بازیگری برای آن انتخاب نشده است) اهمیت نمی دهد.

هنوز تاریخی برای پخش این سریال اعلام نشده است.

نتفلیکس


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *