Golden Globe

تریلر جدید فیلم Tomb Raider در چند روز آینده منتشر خواهد شد

Tomb Raider

قرار است در چند روز آینده تریلری از فیلم محبوب و مورد انتظار Tomb Raider  منتشر شود و هوادارن این بازی ویدویی به شدت منتظرند تا ماجرا جویی های لارا کرافت در این فیلم را ببینند

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، قرار است در چند روز آینده تریلری از فیلم محبوب و مورد انتظار Tomb Raider منتشر شود و هوادارن این بازی ویدویی به شدت منتظرند تا ماجرا جویی های لارا کرافت در این فیلم را ببینند ، در ادامه با همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز ، به زودی تریلر جدیدی از فیلم تام رایدر (Romb Raider) منتشر خواهد شد ، بر اساس گزارش های جدیدی از این اقتباس از بازی ویدیویی با هنرنمایی آلیس ویکاندر (Alicia Vikander) ،ستاره فیلم جیسون بورن (Jason Bourne) در اولین تریلری که از فیلم Tomb Raider منتشر شد بسیار خفن به نظر می رسید . و با توجه به عکس هایی که اخیرا از این فیلم منتشر شده است به نظر می رسد که برخی از بدل کاری های فیلم را خودش انجام داده است.

بازسازی فیلم Tomb Raider همچنان یکی از مورد انتظار ترین فیلم های امسال است ، هرچند تریلر قبلی این فیلم فقد گوشه ای از ماجرا جویی های لارا کرافت را به هوادارن نشان داد اما به نظر می رسد که خیلی طول نمی کشد تا طرفداران این فیلم بخش دیگری از ماجرا جویی های لارا کرافت را ببینند و بنابر اخبار منتشر شده تریلر جدید این فیلم به زودی منتشر خواهد شد.

همان طور که Trailer Track سه شنبه گزارش داد تریلر جدید Tomb Riader توسط سازندگان این فیلم تایید شده است و طی چند روز آینده منتشر خواهد شد ، این تریلر دو دقیقه ای قرار بود چهار ماه پس از تیزر اولیه فیلم و دو ماه قبل از تاریخ اکران فیلم (۱۶ مارس ۲۰۱۸) منشتر شود.

همیشه Tomb Raider داستان سختی برای فیلم ساختن داشته است ، طلسم فیلم ساختن از روی بازی های ویدیویی هنوز شکسته نشده است و فیلم هایی که از روی بازی های ویدیویی ساخته می شوند عملکرد چندان موفقی نداشته اند همان طور که فیلم Assassin’s Creed از روی بازی محبوبی به همین نام در سال ۲۰۱۷ ساخته شد اما نتوانست به اندازه بازی ویدیویی اش موفق باشد.

اگر چه سریالی که شبکه نت فلبکس از روی بازی ویدویی Castlevania ساخت تحسین برانگیز بود و توانست نقد های مثبتی را دریافت کند اما همچنان فیلم هایی که از روی بازی های ویدیویی اقتباس می شوند نمی توانند به اندازه بازی آنها محبوب باشند و باید دید که عملکرد فیلم Tomb Raider  چگونه خواهد بود و آیا می تواند محبوبیتی به اندازه بازی اش به دست بیاورد ؟ نظر شما در این باره چیست ؟

Tomb Raider Tomb Raider Tomb Raider Tomb Raider


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *