تئاتر در مه بخوان

تریلر شرلوک نومز (Sherlock Gnomes): شوخی های خنده دار و حضور جانی دپ

شرلوک نومز

Paramount Pictures اولین تریلر فیلم انیمیشن بعدی شرلوک نومز(Sherlock Gnomes) را منتشر کرده است، و فیلم بسیار خوبی به نظر می رسد. این فیلم ادامه فیلم افتضاح Gnomeo & Juliet سال ۲۰۱۱ است و شخصیت های اصلی را (با صدای جیمز مک آوی(James McAvoy) و امیلی بلانت(Emily Blunt) به استخدام “شرلوک نومز” با صدای جانی دپ(Johnny Depp) ذر می آورد تا […]

Paramount Pictures اولین تریلر فیلم انیمیشن بعدی شرلوک نومز(Sherlock Gnomes) را منتشر کرده است، و فیلم بسیار خوبی به نظر می رسد. این فیلم ادامه فیلم افتضاح Gnomeo & Juliet سال ۲۰۱۱ است و شخصیت های اصلی را (با صدای جیمز مک آوی(James McAvoy) و امیلی بلانت(Emily Blunt) به استخدام “شرلوک نومز” با صدای جانی دپ(Johnny Depp) ذر می آورد تا به دنبال غیب شدن های اسرار آمیز باشد. این عکس یکی از عکس های مراحل تولید Rocket Pictures و  Paramount Animation و Metro-Goldwyn Mayer است. و در حالی که در سالهای گذشته در حال توسعه بوده، فیلم نهایی به نظر می رسد بسیار ترسناک باشد.

جان استیونسون(John Stevenson) کارگردان پاندای کونگ فو کار(Kung Fu Panda) ناظر این انیمیشن است و این تریلر ۲۵ ثانیه شوخی های خنده دار دارد. شوخی ها فوق العاده آسان هستند، انیمیشن خیره کننده است و واقعا در عمق داستان وارد نمی شود. گفته شده است که فیلم Gnomeo & Juliet با بودجه ۳۶ میلیون دلاری ساخته شده است و ۱۹۴ میلیون دلار افزایش یافته است، بنابراین هیچ کدام از این موضوعات اهمیت ندارد و کودکان بالاخره این فیلم را خواهند دید ، من فقد برای والدین این کودکان نگران اند .

تریلر فیلم شرلوک نومز(Sherlock Gnomes) را در زیر می توانید مشاهده کنید , در این فیلم Chiwetel Ejiofor و Mary J. Blige صداگذاری کرده اند همچنین از موسیقی Elton John و  Bernie Taupin در این فیلم استفاده شده است. فیلم شرلوک نومز(Sherlock Gnomes) مارس سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد .

 

 

 

شرلوک نومز شرلوک نومز شرلوک نومز


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *