Golden Globe

تمسخر Kevin Spacey و Weinstein توسط ست مایرز در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸

گلدن گلوب 2018

در جدیدترین اخبار سینما ، با مسائل و ادعاهای مختلف در مورد سوء استفاده جنسی در سال ۲۰۱۷ ، بدون شک انتظار می رفت که در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ به این موضوع اشاره شود. ست مایرز مجری امسال مراسم این کار را با اختصاص دادن اکثر مونولوگ خود به رسوایی های اخیر دنیای سینما انجام داد.

به گزارش فیلم نیوز ، مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ دیشب برگزار شد و لیست برندگان جوایز در مطالب قبلی برای مشاهده شما قرار داده شد. امسال تمامی هنرمندان فرصت را غنیمت شمرده و هر کدام به نحوی اعتراض خود را به مسائل غیر اخلاقی و رسوایی های سال گذشته نشان دادند.

شب گذشته قبل از شروع مراسم گلدن گلوب بسیاری از ستارگان سینما با پوشیدن لباس های مشکی اعتراض خود به سوء استفاده های جنسی عوامل سینما را نشان دادند ، حتی آنهایی که همیشه در لباس های اسپورت دیده می شدند نیز با لباس هایی مشکی و پین هایی با جمله ” time’s up” (به معنی : مهلتی باقی نمانده) در مراسم حاضر شدند تا نشان دهند که دیگر تحمل مسائل غیر اخلاقی و سوء استفاده های جنسی را ندارند.

با این حال ، بسیاری از بازیگران در مصاحبه های خود بر روی فرش قرمز نیز به این موضوع اشاره و انتقاد کردند. ست مایرز مجری مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ نیز حرف های زیادی برای گفتن داشت و بلا فاصله پس از رفتن روی صحنه به این موضوع اشاره کرد. او ابتدا با تمسخر Harvey Weinstein و اشاره به اینکه چرا او در مراسم حضور ندارد سخنان خود را آغاز کرد. او سپس به سوء استفاده جنسی Kevin Spacey اشاره کرد و بطوری کنایه آمیز گفت شنیده است که ساخت فصل جدید سریال House of Cardsآغاز شده و گفت که آیا قرار است کریستوفر پلامر نقش او را در این سریال هم بازی کند یا خیر.

مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ به خوبی نشان داد که اینطور مسائل با آمدن سال جدید و بسادگی فراموش نخواهند شد و با نزدیک شدن به مراسم اسکار ، بدون شک در این مراسم نیز در این مورد صحبت خواهند کرد.

گلدن گلوب 2018 گلدن گلوب 2018 گلدن گلوب 2018 گلدن گلوب 2018 گلدن گلوب 2018


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *