Golden Globe

جک دیلان گریزر بازیگر فیلم IT به فیلم Shazam پیوست

شزم

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، ستاره جوان فیلم IT به جمع بازیگران فیلم شزم (Shazam) پیوسته است. فیلم IT را به یاد می آورید ؟ فیلم ترسناک آندرس ماشتی (Andrés Muschietti) به خاطر هنرنمایی بازیگران جوان و بسیار خوب این روز های هالیوود، ارزش دوباره تماشا کردن را دارد. جک دیلان […]

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود ، ستاره جوان فیلم IT به جمع بازیگران فیلم شزم (Shazam) پیوسته است.

فیلم IT را به یاد می آورید ؟ فیلم ترسناک آندرس ماشتی (Andrés Muschietti) به خاطر هنرنمایی بازیگران جوان و بسیار خوب این روز های هالیوود، ارزش دوباره تماشا کردن را دارد. جک دیلان گریزر (Jack Dylan Grazer) یکی از اعضای باشگاه بازندگان، ادی کسپراک (Eddie Kaspbrak) پیشنهادی برای بازی در فیلم جدید دنیای DC دریافت کرده است و در فیلم شزم (Shazam) در نقش مکمل مرد بازی خواهد کرد.

به گزارش سایت فیلم نیوز، و بنا به سایت ددلاین (Deadline) دیلان گریزر در نقش مخالف زاکاری لوی (Zackary Levi) و آشر انجل (Asher Angel) – به عنوان ورژن بزرگ قهرمان داستان- بازی خواهد کرد. دیلان گریزر تنها دوست بیلی خواهد بود که از توانایی های خارق العاده او خبر دارد، اما اگر بخواهیم به داستان کمیک بازگردیم شخصیت دیلان گریزر بیشتر شبیه فردی فریمن (Freddy freeman) است، شخصیتی که ماجراجویی های بسیار زیادی داشته و داستان های زیادی به عنوان یک ابر قهرمان در طول سالها دارد.

هر احتمالی وجود دارد که فردی دوست کودکی های بیلی -در زمانی که هیچ قدرتی نداشت – باشد یا در آن زمان قدرت هایش را از او مخفی می کرده است به خصوص زمانی که طرفداران انتظار کسی را داشتند که در این فیلم قدرت های جادویی داشته باشد و بتواند به یک ابر قهرمان تبدیل شود.

ممکن است که فیلم شزم اتفاقات بین فِرِدی و بیلی را اینگونه نمایش ندهد اما مطمینا به صورتی خواهد بود که داستان زندگی کودکی و ابرقهرمانی این دو شخصیت را به گونه ای به هم پیوند بزند و حتی اگر شرایط خوب پیش برود مانند دیگر ابر قهرمانان دنیای DC ، این دو ابرقهرمان با هم یک تیم را تشکیل دهند .

کارگردانی این فیلم به عهده دیوید اف سندبرگ (David F. Sandberg) و نویسندگی این اثر نیز به عهده هنری گیدن (Henry Gayden) و دارن لمکه (Darren Lemke) خواهد بود و پیتر سفران (Peter Safran) نیز وظیفه تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت.

هنوز تاریخ دقیقی برای اکران این فیلم اعلام نشده است اما انتظار می رود که فیلم برداری این فیلم سال آینده آغاز شود.

شزم شزم

 

 


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *