جیمز فرانکو در فیلم سینمایی “A Boy Named Shel”

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینما ، ۱۲ ماه گذشته تا اینجا بهترین دوران حرفه ای جیمز فرانکو (James Franco) بوده است. در این ۱۲ ماه فیلم سینمایی “The Disaster Artist” یکی از بهترین کار های او به عنوان یک کارگردان بود. در تلوزیون نیز کارگردانی و اجرای او در The Deuceمورد تحسین همگان قرار گرفت. او در همین مدت در فیلم سینمایی Alien: Covenant از ریدلی اسکات (Ridley Scott) نیز نقش آفرینی کرد.

به گزارش فیلم نیوز ، طبق اخباری که دیروز منتشر شد ، جیمز فرانکو (James Franco) برای کارگردانی و بازی در فیلم A Boy Named Shel انتخاب شده است. همانطور که گفتیم او توانسته است عملکرد خارق العاده ای در ۱۲ ماه گذشته از خود به نمایش بگذارد و دوره عالی حرفه ای او با انتشار این خبر ادامه پیدا کرد. طبق این خبر او در نقش ” Shel Silverstein” که نقش اصلی  فیلم سینمایی A Boy Named Shel است را بازی خواهد کرد.

هنوز خبری درمورد تاریخ انتشار این فیلم به دست ما نرسیده است . اما در این زمان او در حال بازی در فیلم ” Multiple Man” از کمپانی مارول بوده و علاوه بر آن ساخت دو فیلم دیگر به نام های Zeroville “ و The Long Home را به عهده دارد. به احتمال زیاد فیلم سینمایی “ A Boy Named Shel” در سال های ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ به روی پرده های سینما برود اما الان فیلمی که تمامی توجه ها را به خود جلب کرده ، فیلم سینمایی The Disaster Artist” می باشد.

 

A Boy Named Shel A Boy Named Shel A Boy Named Shel A Boy Named Shel

 

(Visited 66 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>