هزینه ی میلیون ها دلاری حذف Kevin Spacey از فیلم All the Money in the World

به راحتی به اشتراک بگذارید

با توجه به اتهامات اخیر که کوین اسپیسی(Kevin Spacey) را به آزار و اذیت جنسی متهم کرده است، قرار است او از فیلم همه پول های جهان(All the Money in the World) حذف شود.

به گزارش فیلم‌نیوز تصمیم گرفته شده توسط کارگردان ریدلی اسکات(Ridley Scott)، کمپانی Entertainment Imperative و Sony Pictures برای جایگزین کردن کوین اسپیسی(Kevin Spacey) با کریستوفر پلومر(Christopher Plummer) در همه پول های جهان(All the Money in the World) قابل تحسین بود، اما با هزینه زیادی به دست می آید. اسکات پس از اتهامات در مورد آزار و اذیت جنسی و تجاوز به وسیله Spacey، تصمیم گرفت مجددا نقش مکملش در داستان آدم ربایی واقعی را انتخاب کند. فیلمی که در آن او نقش J. Paul Getty، میلیاردر سرشناس را دارد. اما اسکات و سونی هنوز هم قصد دارند تاریخ انتشار این فیلم را در تاریخ ۲۲ دسامبر حفظ کنند، که این سناریو بنظر قابل اجرا نیست. آنها باید صحنه های فضایی را با Plummer مجددا فیلمبرداری کنند، فیلم را مجددا ویرایش کنند و همه بازاریابی ها را در یک ماه مجددا انجام دهند.

به نقل از Variety، این قضیه ارزان از آب در نمی آید. کارشناسان به این خبرگذاری گفته اند که تولید تریلرهای جدید، پوسترها، تبلیغات سینماها و کمپین های اضافی می تواند میلیون ها دلار خرج داشته باشد. هشت تا ده روز فیلمبرداری مجدد، حداقل ۲٫۵ میلیون دلار هزینه خواهد داشت. Entertainment Imperative، سرمایه گذاران فیلم، بار مالی را متقبل خواهند شد.

Spacey Spacey Spacey

(Visited 54 times, 2 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>