رایان جانسون کارگردان سه گانه جدید جنگ ستارگان شد

به راحتی به اشتراک بگذارید

در کنفرانس مطبوعاتی جدیدی با حضور سرمایه گذاران و رییس کمپانی دیزنی اعلام شد که آنها نویسنده و کارگردان فیلم “جنگ ستارگان : آخرین جدای” ( Star Wars: The Last Jedi) یعنی رایان جانسون (Rian Johnson) را برای ساخت سه گانه جدید جنگ ستارگان به خدمت گرفته اند. بن فریتز(Ben Fritz) اضافه کرد که این سه گانه جدید به احتمال زیاد بعد از سال ۲۰۲۰ آماده خواهند شد ، او در نهم نوامبر این گونه بیان کرد که:

“کمپانی دیزنی قراردادی را با رایان جانسون برای ساخت سه گانه جدید جنگ ستارگان امضا کرد که احتمالا این سه گانه بعد از ۲۰۲۰ آماده می شوند ”

به گزارش فیلم نیوز، با اینکه تمامی فیلم های “جنگ ستارگان” پس زمینه ای درام در خود داشتند اما تنها مورد عاری از درام فیلم “آخرین جدای” بود. گزارشی در مورد فیلم برداری دوباره و موارد مشابه آن برای سه گانه جدید جنگ ستارگان منتشر نشده است. این موضوع کاملا روشن است که لوکاس فیلم ( Lucasfilm) می خواهد با کارگردانی کار کند که قبلا با او همکاری مثبتی داشته است.

در خبری که در سایت “جنگ ستارگان” منتشر شد. کتلین کندی ، یکی از تهیه کنندگان ، این گونه بیان کرد که:

” ما همگی از همکاری با رایان در فیلم “آخرین جدای” بسیار لذت بردیم. او یک کارگردان خلاق است و مشاهده کار او در ساخت “آخرین جدای” یکی از بزرگ ترین لذات دوران حرفه من بوده است. مطمئنم که رایان نقش خارق العاده ای بر بوم خالی این سه گانه جنگ ستارگان رقم خواهد زد.”

به خدمت گرفتن جانسون برای سه گانه جدید “جنگ ستارگان” نه تنها خوب بودن فیلم “آخرین جدای” را نشان می دهد بلکه به این معنی است که لوکاس فیلم و دیزنی بسیار از این اثر هنری لذت برده و اطمینان دارند که تماشاگران زیادی برای مشاهده این فیلم خواهند رفت و همچنین آشکار است که این دو کمپانی بزرگ قصد دارند تا سالیان سال همکاری خود را با رایان جانسون ادامه دهند.

لازم است یادآوری کنیم که فیلم “جنگ ستارگان : آخرین جدای” در ۱۵ام دسامبر به روی پرده های سینما خواهد رفت.

سه گانه جدید جنگ ستارگان سه گانه جدید جنگ ستارگان سه گانه جدید جنگ ستارگان سه گانه جدید جنگ ستارگان

(Visited 12 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>