Golden Globe

سخنان ناگفته تامی ویزو بر روی صحنه مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸

تامی ویزو

در جدیدترین اخبار دنیای سینما ، بازیگر نقش اصلی فیلم سینمایی ” The Disaster Artist” تامی ویزو (Tommy Wiseau) آشکار کرد که می خواست چه چیزی قبل از کنار زده شدن توسط جیمز فرانکو (James Franco) روی صحنه بگوید.

به گزارش فیلم نیوز ، در چند ماه گذشته سینمای هالیوود با موفقیت های تامی ویزو و جیمز فرانکو در فیلم سینمایی The Disaster Artist متحول شد. جیمز فرانکو با این فیلم نه تنها احترام و توجه همگان را به خود جلب کرد بلکه نامزد بهترین بازیگر مرد در سه رویداد Screen Actors Guild Awards و Critics Choice Movie Awards و Film Independent Spirit Awards نیز شد. در یکشنبه شب جیمز فرانکو جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم های کمدی موزیکال را برای بازی در همین فیلم دریافت کرد.

در مراسم گلدن گلوب جیمز فرانکو پس از دریافت جایزه ، تامی ویزو و برادرش را به روی صحنه خواند و در همین زمان تامی ویزو می خواست تا از فرصت استفاده کرده و چیزی پشت میکروفن بگوید که فرانکو او را کنار زد.

از آنجایی که ویزو نتوانست بر روی صحنه حرف خود را بزند ، خبرنگار مجله خبری Rolling Stone پس از مراسم با او مصاحبه کرد و از او پرسید که چه چیزی می خواست روی صحنه بگوید و ویزو پاسخ داد : ” اگر افراد بسیاری همدیگر را دوست داشتند ، جهان جای بهتری برای زندگی می بود. فیلم The Room را تماشا کنید و از زندگی لذت ببرید. رویای آمریکایی زنده و واقعی است.”

خیلی خوب بود که همه حرف های ویزو را روی صحنه می شنیدند زیرا یک پیام مثبت و امید دهنده بود ، اما در اون لحظه فرانکو بود که جایزه را دریافت کرده بود و با آوردن ویزو بر روی صحنه بسیار سخاوتمندانه نیز عمل کرد.

تامی ویزو تامی ویزو تامی ویزو تامی ویزو


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *