سریال Mindhunter رسما برای فصل دوم تمدید شد

به راحتی به اشتراک بگذارید

خبر خوب برای افرادی که عاشق چیزهای عالی هستند – در جدیدترین اخبار سریال، ساخت فصل دوم Mindhunter  به طور رسمی تایید شده است! در حالی که سریال تولید شده توسط دیوید فینچر (David Fincher) محصول نتفلکیس (Netflix)  در ماه اکتبر درسر و صداهایی به پا کرد و حتی Fincher نیز برنامه های خود را برای دومین فصل در اختیار داشت، Netflix در مورد تمدید رسمی سکوت کرد. با این حال، اخبار امروز (به نقل از THR) رسمی شد که Mindhunter قطعا برای فصل دوم باز خواهد گشت.

به گزارش فیلم نیوز این سریال ساخته شده توسط جو پنهال (Joe Penhall)، درامی بر اساس روزهای اولیه واحد اطلاعات جنایی FBI است و در آن جاناتان گروف و هالت مک کلانی (Holt McCallany) در نقش دو همکار FBI که شروع به مصاحبه با قاتلان زنجیره ای می کنند تا بدانند آنها چگونه فکر می کنند. آنها یک روانشناس معتبر (آنا تورو) را برای کمک به گسترش دامنه کار خود به ارمغان می آورند، اما در راهی که آن ها شروع کردند اندکی خود را گم می کنند.

Fincher چهار قسمت از ۱۰ قسمت فصل اول Mindhunter را کارگردانی کرد و همچنین به عنوان بازیگر نقش آفرینی کرد. مشخص نیست که آیا او در فصل دوم حضور دارد یا نه، اما با توجه به اینکه او در حال حاضر Atlanta Child Murders را در مرحله داستان نگه داشته است، مطمئنا به نظر می رسد که او در حال کار با تیم داستان نویسی برای ساخت فصل دوم است.

Mindhunter Mindhunter Mindhunter

(Visited 52 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>