Golden Globe

سفر در زمان در فیلم سینمایی “Avengers 4” قطعی است

Avengers 4

در جدیدترین فیلم و سریال ، پس از انتشار عکس های اخیر فیلم سینمایی “Avengers 4” ، تقریبا وجود سفر در زمان در این فیلم غیر قابل اجتناب بنظر می رسد. در این عکس ها ما صحنه هایی را مشاهده می کنیم که کاراکترهای آن در لباس های دوران سال ۲۰۱۲ می باشند. Kevin Feige توضیحاتی در مورد این فیلم ارائه کرده با این حال هنوز کمپانی مارول عنوان آن را اعلام نکرده است.

به گزارش فیلم نیوز ، فیلم سینمایی Avengers 4در اصل قرار بود دنباله ی فیلم قبلی یعنی Avengers: Infinity War باشد حتی در اعلامیه ها و مصاحبه ها به آن قسمت دوم اطلاق شده است. اما اخیرا باید چیزهایی در مورد این فیلم تغییر کرده باشد ، چندی قبل برادران روسو فاش کردند که این دو فیلم قرار است بسیار به هم نزدیک باشند اما با تفاوت بسیار زیاد ، او در جملاتش اینگونه بیان کرد که : ” آشکار است که فیلم اول “Avengers: Infinity War” است و در زمان مناسب ما نشان می دهیم که فیلم دوم چیست .”

صحبت های اخیر برادران روسو کارگردانان فیلم سینمایی Avengers 4باعث سردرگمی طرفداران سری فیلم های “انتقام جویان”(Avengers) شده است. چرا فیلم سینمایی Avengers 4دنباله ای مستقیم نیست ؟ چگونه این دو فیلم به هم مرتبط هستند و در چه مواردی با هم تفاوت دارند ؟

اما سرانجام با بررسی شواهد می توانیم با اطمینان کامل بگوییم داستان فیلم سینمایی Avengers 4شامل سفر در زمان می باشد. فیلم برداری این فیلم در ماه آگوست سال گذشته دقیقا پس از “Infinity War” آغاز شد و طولی نکشید که اولین تصاویر این فیلم منتشر شد. بسیاری از این تصاویر منتشر شده در اینترنت و رسانه های اجتماعی کاراکترهای این فیلم را در لباس های کلاسیک  و مشابه لباس های آنان در سال ۲۰۱۲ را نشان می دهند.

کاراکتر هایی از قبیل Thor در حال استفاده از قفل های طلایی خود و Chris Evans در لباس های قدیمی خود و همچنین Loki را در زنجیر نشان می دهد که در ازگارد زندانی شده بود. در عکس های اخیر نیز بعضی از بازیگران این فیلم دیده می شوند که یک دستگاه سفر در زمان در دستانشان دارند. نظر شما در مورد این فیلم چیست ؟

Avengers 4 Avengers 4 Avengers 4 Avengers 4 Avengers 4


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *