Golden Globe

شروع ناامید کننده فیلم آخرین جدای The Last Jedi در سینمای چین

The Last Jedi

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، فیلم جنگ ستارگان آخرین جدای (Star Wars : The Last Jedi) که عملکرد بسیار خوب و موفقی در سینماهای آمریکا داشت ، نتوانست روند خوب خود را در چین نیز ادامه دهد ، در ادامه با ما همراه باشید . به گزارش فیلم نیوز ، آخر همین […]

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، فیلم جنگ ستارگان آخرین جدای (Star Wars : The Last Jedi) که عملکرد بسیار خوب و موفقی در سینماهای آمریکا داشت ، نتوانست روند خوب خود را در چین نیز ادامه دهد ، در ادامه با ما همراه باشید .

به گزارش فیلم نیوز ، آخر همین هفته بود که فیلم Star Wars : The Last Jedi اکران خود را در سینمای چین آغاز کرد . دومین فیلم کمپانی لوکاس فیلمز (Lucasfilms) از سه گانه جدید سری فیلم های جنگ ستارگان که دنباله داستانی را روایت می کند که جی جی آبرامز در فیلم The Force Awakens (اولین فیلم از سه گانه جدید جنگ ستارگان) روایت کرده بود و زمینه را نیز برای قسمت سوم این سه گانه که به احتمال زیاد جی جی آبرامز ساختن آن را بر عهده خواهد داشت ، آماده می کند .

The Last Jedi شروع بسیار خوبی در افتتاحیه آخر هفته داشت و زمانی که در اواسط دسامبر اکران خود را شروع کرد ۲۲۰ میلیون دلار در افتتاحیه فروخت و تبدیل به دومین فیلم پر فروش افتتاحیه شد و فروشی جهانی این فیلم نیز از ۴۵۰ میلیون دلار عبور کرد .

اما این فقد شروع کار این فیلم نبود و The Last Jedi نه تنها برنامه ریزی کرده بود که جایگاه فیلم دیو و دلبر (Beauty and the beast) بیل کاندن (Bill Condon) را تصاحب کند و تبدیل به پر فروش ترین فیلم سال ۲۰۱۷ شود بلکه توانست در عرض دو هفته از مرز یک میلیارد دلار نیز عبور کند اما این فیلم در بازار چین به مشکل خورده است .

بنابر گزارش Variety فیلم جنگ ستارگان : آخرین جدای (Star Wars The Last Jedi) در افتتاحیه خود در چین تنها توانست ۲۸٫۷ میلیون دلار بفروشد و این رقم برای فیلمی که توانسته رکورد دومین فیلم پر فروش افتتاحیه آمریکا را بشکند اصلا خوب نیست .

با ۲۳٫۵ میلیون دلاری که این فیلم در این هفته فروخت مجموع فروش جهانی این فیلم به ۱٫۲ میلیارد دلار رسید و این عدد The Last Jedi را جلوتر از فیلم Minions و عقب تر مرد آهنی ۳ (Iron Man 3) قرار می دهد . اما بنابر عقیده بعضی از منتقدان این فیلم باید کار خود را با قرار گرفتن در بین پنج فیلم پرفروش دنیا تمام کند .

 


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *