تئاتر در مه بخوان

عملکرد ضعیف “Fifty Shades Freed” در اولین هفته اکران

Fifty Shades Freed

درجدیدترین اخبار سینما ، اگرچه دنباله جدید سری فیلم های “Fifty Shades” به نام “Fifty Shades Freed” به احتمال زیاد برنده باکس آفیس این هفته خواهد بود ، اما با این روند انتظار می رود که این فیلم ضعیف ترین دنباله در سری فیلم های خود باشد.

به گزارش فیلم نیوز ، پس از اینکه سری رمان های E.L. James به شهرت و موفقیت رسیدند ، کمپانی Universal تلاش کرد با استفاده از این محبوبیت به سود و فروشی دست یابد. اولین فیلم Fifty Shades of Grey بود که پس از انتشار در روز ولنتاین سال ۲۰۱۵ توانست در سه روز آغازین به فروشی بالغ بر ۸۵٫۱ میلیون دلار دست یافته و در کل با فروشی برابر با ۱۶۶٫۱ میلیون دلار به کارخود پایان داد. دنباله بعدی Fifty Shades Darker با عملکردی ضعیف تر و با فروش آغازین ۴۶٫۶ میلیون دلار و در کل ۱۱۴٫۵ میلیون دلار کار خود را به اتمام رساند. اکنون سومین دنباله یعنی Fifty Shades Freed منتشر شده و بنظر می رسد که ضعیف ترین دنباله خواهد بود.

بنا بر Box Office Pro ، احتمال می رود فیلم سینمایی “Fifty Shades Freed” در اولین هفته اکران خود به فروشی برابر با ۳۹ میلیون دلار برسد. تا به اینجا این مقدار بدترین شروع در میان سری فیلم های “Fifty Shades” می باشد و نشان می دهد که علاقه و هیجان نسبت به این برند در حال کمتر و کمتر شدن می باشد. این کاهش علاقه نسبت به سری فیلم ها بیشتر به دلیل طرح کلی و ساخت مشابه آنها می باشد. این موضوع باعث می شود که تنها طرفداران بی چون و چرای این برند به سینما بروند و به تماشای آن بنشینند و تماشاگر جدیدی جذب این فیلم نشود.

با این حال حتی اگر فیلم سینمایی “Fifty Shades Freed” کمتر از دیگر دنباله ها به فروش برسد ، نمی توان آن را یک شکست خواند چرا که این فیلم درام و رمانتیک با بودجه ای بالغ بر ۵۵ میلیون دلار ساخته شده است . درنتیجه این فیلم باید به فروشی بالغ بر ۱۱۰ میلیون دلار در سراسر جهان برسد.

فیلم “Fifty Shades of Grey” در سراسر جهان به مقدار ۵۷۱ میلیون دلار و فیلم “Fifty Shades Darker” به مقدار ۳۸۱ میلیون دلار به فروش رسیدند و با در نظر گرفتن این مقادیر اساسا فیلم “Fifty Shades Freed” به فروشی کمتر از این ها دست خواهد یافت.

نظر شما در مورد این فیلم چیست ؟ این فیلم با چه مقدار فروش به کار خود پایان خواهد داد ؟ نظرات خود را در پایین مطلب با ما و دیگر علاقه مندان در میان بگذارید.

Fifty Shades Freed Fifty Shades Freed Fifty Shades Freed Fifty Shades Freed


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *