تئاتر در مه بخوان

فیلمبرداری فصل دوم مجازاتگر اواخر این ماه شروع خواهد شد

مجازاتگر

فصل دوم سریال مجازاتگر قرار است در اواخر این ماه فیلمبرداری شود. فصل اول سریال به قدری خوب بوده است که فصل دوم سریال به سرعت تمدید شد.

به گزارش فیلم نیوز، Netflix و Marvel برای حرکت بعدی خود، فیلم برداری فصل دوم مجازاتگر (Punisher) در آخر ماه آماده می شوند. Marvel موفقیت های زیادی در تولید محتوا برای Netflix بدست آورده است و طولی نمی کشد تا به توافق اصلی برسند. در ابتدا این طرح برای ساخت چهار سریال برنامه ریزی شده بود و با سریال مدافعان (Defenders) شروع شد. فصل دوم دردویل (Daredevil) جان برنتال (Jon Bernthal) را در نقش فرانک کستل (Frank Castle) معرفی کرد و او به سرعت کل سریال را بدست گرفت. هر دو طرف نیز توافق کردند که او همه سریال را خود در دست خواهد گرفت.

فصل اول آن چنان خوب بود که طولی نکشید تا فصل دوم نیز تمدید شود. این فقط دو ماه پیش بود، اما فصل دوم به سرعت در شبکه های اینترنتی درحال پخش شدن است. اخیرا در مورد داستان صحبت های زیادی وجود دارد. بر اساس آخرین گزارش ها طولی نخواهد کشید تا برنتال کار خودش را شروع کند.

درجدیدترین اخبار فیلم و سریال Spoiler TV اعلام کرد که قرار است در آخر ماه فیلمبرداری فصل ۲ مجازاتگر شروع شود (دقیقا از ۲۶ فوریه). این اخبار دو هفته اخیر است، بنابراین اطلاعات فصل دوم می تواند به سرعت منتشر شود. تا کنون هیچ خبر رسمی در مورد اینکه چه کسی به همراه برنتال ستاره سریال خواهد بود، وجود ندارد، اما بازیگر مطرح هالیوود استیو لایت فوت (Steve Lightfoot) در فصل جدید حضور خواهد داشت. این گزارش همچنین بیان می کند که تولید فیلم ۲۰ ژولای خواهد بود.

اگر این تاریخ شروع دقیق باشد، برای فصل ۲ مجازاتگر یک بازگشت فوق العاده خواهد بود. شاید این موضوع به خاطر این باشد که پوشش اخبار فصل دوم بسیار کم بوده است. با این حال، احتمال دارد که فصل دوم شامل ترکیبی از چهره های بازگشتی و جدید است. میکرو با بازی Ebon Moss-Bachrach، کارن پیج با بازی Deborah Ann Woll، سارا لیبرمن با بازی Jaime Ray Newman دینا مدنی با بازی Amber Rose Revah و بیلی روسو با بازی Ben Barnes محتمل ترین کاندیدهای این سریال هستند.

مجازاتگر


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *