فیلم لیدی برد به بهترین فیلم تاریخ سایت Rotten Tomatoes تبدیل شد

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدید ترین اخبار سینما , فیلم لیدی برد (Lady Bird) با گرفتن امتیاز ۱۰۰% از سایت Rotten Tomatoes و با شکستن رکورد فیلم داستان اسباب بازی ۲ (Toy Story 2) به تنها فیلمی تبدیل شد که با ۱۶۴ بازدید , امتیاز ۱۰۰% را دریافت میکند .

گرفتن امتیاز %۱۰۰ از سایت روتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) کار بسیار سختی است,  چرا که افراد بسیار زیادی در این سایت به فیلم ها رای می دهند و حتی بهترین فیلم ها و دوست داشتنی ترین فیلم ها نیز ممکن است یک یا دو نفر مخالف داشته باشد و یکی دو نفر باشند که از این فیلم خوششان نیامده است ( و یا حتی شخصی مانند ارموند وایت وجود داشته باشد که معتقد است وظیفه او بازی کردن نقش فردی مخالف نظرات جمع است.) و البته فیلم های بسیار کمی می توانند این نمره ۱۰۰ درصدی را حفظ کنند .

و به همین دلیل است که فیلم لیدی برد (Lady Bird) ساخته گرتا گروینگ (Greta Gerwing) برای مدت کوتاهی به بهترین فیلم (Best Reviewed) تاریخ سایت روتن تومیتوز تبدیل شد. به گزارش فیلم نیوز ,این فیلم ۱۶۴ بازدید در سایت داشت و هر ۱۶۴ بازدید نیز اصطلاحا Fresh یا تازه بود و همه بازدید کننده ها به این فیلم نمره ۱۰۰ درصدی داده بودند. البته رکورد قبلی با ۱۶۳ بازدید در دست فیلم داستان اسباب بازی ۲ (Toy Story2) بود

خب حالا همه این ها به این معنی است که فیلم لیدی برد (Lady Bird) به بهترین فیلم تاریخ تبدیل شده است ؟خیر, زیرا ارزیابی فیلم و سینما به این صورت نیست , این ها به این معنی است که منتقدان به وضوح توافق دارند که این فیلم, یک فیلم خوب و قابل قبول است.

طبیعت دوتایی سایت Rotten Tomatoes به این صورت است که بین کسانی که عاشق فیلم هستد و کسانی که صرفا فقط فیلم را دوست دارند تمایزی قایل نمی شود . و این یعنی فیلم راه بسیار درازی را برای تبدیل شدن به بهترین فیلم سایت پیش رو دارد.البته فیلم لیدی برد فقط در ۷۹۱ سینما ۱۰ میلیون دلار فروش داشته است , یعنی تا حدودی این مسیر دشوار را پشت سر گذشته و راه خود را برای رسیدن به اسکار امسال هموار کرده است.

لیدی برد لیدی برد لیدی برد لیدی برد

 

(Visited 135 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>