تئاتر در مه بخوان

فیلم Thor : Ragnarok از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد

جدید ترین ساخته استودیوی مارول(Marvel Studis) یعنی فیلم Thor : Ragnarok روز گدشته با گدشتن از مرز ۵۰۰ میلیون دلار فروش، تبدیل به دوازدهمین فیلم متوالی این استودیو شد که توانسته چنین فروشی داشته باشد؛ و چهاردهمین فیلم از ۱۷ فیلم ساخته شده توسط این استدیو است که از مرز ۵۰۰ میلیون دلار گذشته است .چهارشنبه […]

جدید ترین ساخته استودیوی مارول(Marvel Studis) یعنی فیلم Thor : Ragnarok روز گدشته با گدشتن از مرز ۵۰۰ میلیون دلار فروش، تبدیل به دوازدهمین فیلم متوالی این استودیو شد که توانسته چنین فروشی داشته باشد؛ و چهاردهمین فیلم از ۱۷ فیلم ساخته شده توسط این استدیو است که از مرز ۵۰۰ میلیون دلار گذشته است

.چهارشنبه گذشته فیلم Thor با فروش ۶٫۱  میلیون دلای داشت که با احستاب این رقم ، مجموع فروش این فیلم در آمریکا به ۱۴۷٫۹ میلیون دلار می رسد. در سطح جهانی نیز با اندوختن ۱۴٫۷ میلیون دیگر به مجموع ۳۵۴٫۴ میلیون دلار فروش رسید تا جمعا به فروش ۵۰۲٫۳ میلیون دلاری در سطح جهان برسد.

فروش این فیلم در کشور های مختلف به شرح زیر می باشد :

چین : $۶۹٫۸M
انگلستان :$۲۹٫۴M
کره جنوبی :$۲۷٫۱M
برزیل : $۲۰٫۸M
استرالیا : $۱۷٫۴M
فرانسه : $۱۵٫۷M
مکزیک : $۱۲٫۷M
اندونزی : $۱۰٫۴M
روسیه : $۱۰٫۱M
آلمان : $۱۰٫۰M
ایتالیا : $۸٫۶M
تایوان : $۸٫۵M
اسپانیا : $۷٫۸M
هند : $۷٫۵M
سایر : $۹۸٫۶M
که در مجموع فروش خارج از امریکا $۳۵۴٫۴M میباشد .
کارگردانی این اثر بر عهده Taika Waititi می باشد و بازیگرانی چون کریس همسفورث (Chris Hemsworth) , تام هیلدستون (Tom Hiddleston) , کیت بلنچت Cate Blanchettادیس البا (Idris Elba)جف گلدبلام (Jeff Goldblum) , تسا تامپسون (Tessa Thompson) , کارل اوربان (Karl Urban) مارک روفالو(Mark Ruffalo) انتونی هاپکینز (Anthony Hopkins) در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

کوین فیج (Kevin Feige) تهیه کننده این اثر می باشد و داستان این فیلم توسط اریک پیرسون (Eric Pearson) و کریج کایل (Craig Kyle) و کریستوفر ال.یوست (Christopher L. Yost) نوشته شده است .

ThorThor

 

Thor


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *