تئاتر در مه بخوان

مأموریت غیر ممکن ۶: عکس جدیدی از اتصالات بدلکاری هنری کاویل

مأموریت غیر ممکن 6

هنوز فیلمبرداری “مأموریت غیر ممکن ۶“ (Mission: Impossible 6) در حال انجام است ، که به این معنی بوده که ما همچنان عکس های زیبایی از صحنه های تولید این فیلم مشاهده خواهیم کرد. جدیدترین عکس توسط هنری کاویل (Henry Cavill) منتشر شده است که او را با اتصالات بدلکاری در ارتفاع ۱۹۸۰ پایی نشان می […]

هنوز فیلمبرداری مأموریت غیر ممکن ۶ (Mission: Impossible 6در حال انجام است ، که به این معنی بوده که ما همچنان عکس های زیبایی از صحنه های تولید این فیلم مشاهده خواهیم کرد. جدیدترین عکس توسط هنری کاویل (Henry Cavill) منتشر شده است که او را با اتصالات بدلکاری در ارتفاع ۱۹۸۰ پایی نشان می دهد. شما می توانید این عکس و عکس های دیگری از این فیلم را در پایین پست مشاهده کنید.

به گزارش فیلم نیوز ، هنوز جزئیات طرح کلی فیلم “مأموریت غیر ممکن ۶” (Mission: Impossible 6) در دسترس نیست و این موضوع قابل قبول است زیرا نویسنده و کارگردان این فیلم یعنی کریستوفر مک کواری ( Christopher McQuarrie) اعتماد تماشاگران را با فیلم “ماموریت غیر ممکن – ملت سرکش” (Mission: Impossible – Rogue Nation) بدست آورد. علاوه بر این ساخت فیلم “مأموریت غیر ممکن ۶” با مشکلاتی همراه بوده است . در ماه آگوست ، ساخت فیلم به دلیل مصدومیت ستاره فیلم یعنی تام کروز (Tom Cruise) دچار وقفه ای دو ماهه شد ، با این حال تام کروز همیشه اصرار دارد که تمامی بدلکاری ها را خودش انجام دهد. همچنین وقتی که کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) در ساخت فیلم “لیگ عدالت” (Justice League) از کاویل خواست تا ریش خود را بزند ، پاراماونت (Paramount) مخالفت کرد و درنتیجه وارنر مجبور شد تا با انجام هزینه های بیشتر به طور دیجیتالی موهای صورت کاویل را اصلاح کند.

ستارگان دیگری نیز در فیلم “مأموریت غیر ممکن ۶” ایفای نقش کرده اند که عبارتند از : ربکا فرگوسن (Rebecca Ferguson) ، سایمون پگ (Simon Pegg)، ونسا کربی(Vanessa Kirby)، شاون هریس (Sean Harris) و الک بالدوین (Alec Baldwin) .

این فیلم برای پخش در تاریخ  ۲۷ام جولای ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

مأموریت غیر ممکن 6

مأموریت غیر ممکن 6 مأموریت غیر ممکن 6  مأموریت غیر ممکن 6


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *