مارگوت رابی از ساخت سومین اسپین آف “Harley Quinn” خبر داد

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار دنیای سینما ، امروزه اخبار زیادی در مورد (DCEU (DC Extended Universe شنیده می شود و تقریبا تمامی علاقه مندان به دنیای فیلم و سینما از تمایل اخیر کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) برای بازگرداندن Harley Quinn به روی پرده های سینما خبر دارند. این شخصیت بهترین بخش از فیلم سینمایی ” Suicide Squadبود و همه منتقدان در عملکرد بسیار عالی مارگوت رابی (Margot Robbie) در این فیلم اتفاق نظر دارند.

به گزارش فیلم نیوز ، (Harley Quinn (Harleen Frances Quinzel یک شخصیت منفی و شرور در کتاب های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط DC Comics می باشد. در زمان انتشار فیلم سینمایی Suicide Squad” (جوخه خودکشی) معلوم شد که مارگوت رابی در فیلمی اقتباسی از Gotham City Sirens به عنوان تهیه کننده و بازیگر در کنار فیلمساز Suicide Squad یعنی  David Ayer ایفای نقش خواهد کرد.

سپس در اوایل امسال نیز خبر جدیدی منتشر شد که بر اساس آن رابی و جیرد لتو  (Jared Leto) برای بازی دوباره نقش های  Harley Quinn و جوکر (Joker) قراردادی را با کارگردانان فیلم های ” Focus” و ” Whiskey Tango Foxtrot” یعنی John Requa  و Glenn Ficarra بسته اند.

اکنون نیز مارگوت رابی گفت که در کنار فیلم های “ Gotham City Sirensو ” Harley/Joker” در حال کار بر روی سومین اسپین آف Harley Quinn می باشد. او اینگونه بیان کرد که : “دو سال است که در حال کار بر روی این فیلم هستم ، حرف زدن در مورد آن بسیار سخت است و نمی توانم اطلاعات زیادی را در اختیار شما بگذارم چون بسیار محرمانه است”.

با پخش Justice Leagueبر روی پرده های سینما باید کم کم منتظر پخش اخبار جدید در مورد انتشار فیلم جدید Harley Quinn باشیم.

Harley Quinn Harley Quinn Harley Quinn Harley Quinn Harley Quinn

(Visited 14 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>