مذاکره با دیوید گویر برای کارگردانی فیلم “Masters of the Universe”

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینما ، کارگردان فیلم Masters of the Universe از کمپانی Sony Pictures برای چندمین بار تغییر کرد. این پروژه مدت زمان بسیار زیادی است که در دست اجرا می باشد و از زمان شروعش تا به حال فیلمسازان متعددی برای آن انتخاب شده و کنار رفته اند.

به گزارش فیلم نیوز ، در سال ۲۰۰۹ زمانی که پروژه فیلم “Masters of the Universe” در دست کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) بود ، سکان کارگردانی این فیلم در دست کارگردان انیمیشن “پاندای کنگفو کار” (Kung Fu Panda ) یعنی جان استیونسون (John Stevenson) بود. سپس در سال ۲۰۱۲ ، فیلمساز فیلم سینمایی G.I. Joe: Retaliationیعنی جان ام چو (Jon M. Chu) پروژه را در دست داشت و پس از او نیز مک جی (McG) کارگردانی این فیلم را در دست گرفته بود ، تا اینکه در ماه آوریل گذشته کنار گذاشته شد. در نهایت اینطور بنظر می رسد که دیوید گویر (David S. Goyer) پروژه این فیلم را پیش خواهد برد.

چندی پیش پایگاه خبری The Wrap خبر داد که فیلم نامه نویس فیلم های Batman Begins و Man of Steel در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم ” Masters of the Universe” می باشد. اخیرا کمپانی سونی نیز تاریخ  ۱۸ ام دسامبر ۲۰۱۹ را برای انتشار این فیلم تعیین کرد و این نشان می دهد که سرانجام تصمیم قطعی برای اتمام کار ساخت این فیلم گرفته شده است.

از اثرهای مشهور و محبوب دیوید گویر می توان فیلم نامه نویسی فیلم هایی از قبیل Blade” ، ” Blade IIوGhost Rider: Spirit of Vengeance را نام برد. او همچنین سابقه کارگردانی فیلم Blade: Trinity و The Unborn و همچنین سریال های تلوزیونی Da Vinci’s Demons و Flashforward را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

 

Masters of the Universe Masters of the Universe Masters of the Universe Masters of the Universe Masters of the Universe

(Visited 21 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>