تئاتر در مه بخوان

مصدومیت تام کروز در فیلم جدید ماموریت غیرممکن جزئی از داستان فیلم است

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، در واقع آسیب دیدگی تام کروز (Tom Cruise) در فیلم ماموریت غیرممکن : ریزش (Mission: Impossible: Fallout) در فیلم اتفاق می افتد. Fallout ششمین دنباله از فیلم محبوب ماموریت غیر ممکن است و بار دیگر تام کروز در نقش یک مامور سازمان IMF به نام ایتان هانت (Ethan Hunt) به این فیلم بازگشته است.

در جدید ترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، در واقع آسیب دیدگی تام کروز (Tom Cruise) در فیلم ماموریت غیرممکن : ریزش (Mission: Impossible: Fallout) در فیلم اتفاق می افتد. Fallout ششمین دنباله از فیلم محبوب ماموریت غیر ممکن است و بار دیگر تام کروز در نقش یک مامور سازمان IMF به نام ایتان هانت (Ethan Hunt) به این فیلم بازگشته است. و این به این معنی است که او قرار است بار دیگر یک ماموریت غیرممکن (و یا حتی مسخره) را انجام دهد. از جمله راندن یک موتور سیکلت با مچ پای شکسته.

به گزارش فیلم نیوز، در اگوست ۲۰۱۷ بود که در یک صحنه تعقیب و گریز تام کروز به طور تصادفی پای خود را شکست و مصدومیت او به صورت عمومی اعلام نشد اما این مصدومیت برای استودیوی پارامونت پیکچرز کافی بود تا به طور موفقت پروژه را متوقف کند. اما پس از مدتی فیلمی از مصدومیت او به بیرون درز کرد که نشان می داد او در پریدن از جایی ناموفق بود که باعث مصدومیتش شد.

ماموریت غیرممکن

کریستوفر مک‌کویری (Christopher McQuarrie) کارگردان این فیلم گفت :اصلا قرار نبود کروز از آنجا آویزان شود و قرار هم نبود که مچ پایش را بشکند. اما وقتی شما در حال فیلم برداری صحنه های اکشن و خطرناک هستید اتفاقات ناگواری رخ خواهند داد،” اما از آنجایی که کروز و دیگر عوامل فیلم نمی خواستند آن سکانس را دوباره فیلم برداری کنند تصمیم گرفتند که مصدومیت او را هم در فیلم قرار دهند.

اما چیز جالبی که در زندگی کاری تام کروز وجود دارد این است که او در تمام فیلم هایی که بازی کرده است بیشتر صحنه های خطرناک و اکشن را خودش بازی کرده و از بدلکار استفاده نکرده است که البته بسیار از این صحنه ها برای فیلم های ماموریت غیرممکن بوده است. مثل صحنه بالا رفتن از برج خلیفه در فیلم اخر از سری فیلم های ماموریت غیرممکن. اما مصدومیت او در فیلم Fallout یکی از مصدومیت های شدیدش در طی این سالهاست.

این فیلم در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

ماموریت غیرممکن


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *