تئاتر در مه بخوان

هیجان زدگی وسلی اسنایپس برای فیلم پلنگ سیاه محصول مارول

وسلی اسنایپس بازیگر فیلم پلنگ سیاه از این که بالاخره این فیلم در سینماها پخش خواهد شد بشدت هیجان زده است. بنظر او این فیلم تاثیر بسیار زیادی بر سینما و صنعت سینما خواهد گذاشت

به گزارش فیلم نیوز، وسلی اسنایپس (Wesley Snipes) خوشحال است که فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) در نهایت در سینماها پخش می شود. نمایش شاه واکاندا (King of Wakanda) بر روی صفحه نمایش بزرگ، کار آسانی برای هالیوود نیست. Columbia Pictures در اوایل دهه ۱۹۹۰ برای ساخت فیلم اقتباسی پلنگ سیاه تلاش کردند. قرار بود Snipes نقش اول فیلم را بازی کند. اما از آنجایی که آنها نتوانستند یک نویسنده و کارگردان مناسب پیدا کنند، Snipes به همکاری خود با این پروژه خاتمه داد. و هنگامی که این اتفاق افتاد، به نظر می رسید فیلم سینمایی پلنگ سیاه به سادگی از دور کنار رفت.

Artisan Entertainment نیز برای ساخت فیلم پلنگ سیاه خود در اوایل سال ۲۰۰۰ دست به تلاش زد. درست بعد از اینکه دقیقا همان بازیگران Columbia Pictures را جمع کرده بود. اما حرکتی واقعی به سوی ساخت فیلم انجام نشد. تا زمانی که استودیو مارول (Marvel Studios) حقوق داستان را مجددا پس گرفت و تولید فیلم خود را در اواسط سال ۲۰۰۰ آغاز کرد (همه مجموعه درون Marvel Cinematic Universe). در حالی که چندین سال طول کشید تا این پروژه به پایان برسد – این فیلم به وسیله رایان کوهلر (Ryan Coogler) کارگردانی شده و توسط جو رابرت کول (Joe Robert Cole) نوشته شده است و ستاره فیلم چادویک بسمن (Chadwick Boseman) به عنوان ابرقهرمان نامگذاری شده است، روشن است که این همه تلاش ارزشش را داشته است و Snipes نمی تواند از این شادتر باشد.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، Wesley Snipes در مصاحبه ای با Slate شور و شوق خود را برای فیلم پلنگ سیاه شرکت Marvel ابراز می کند. او می داند که این فیلم تاثیری فوری و طولانی مدت در صنعت فیلم سازی خواهد داشت.ا این صحبت های اوست:

“هیجان قطعا کلمه نیست. من می دانم که این کار چه تاثیری خواهد داشت، نه تنها در ذهن جامعه، بلکه در صنعت و ذهن کسانی که در حال حاضر گرداننده های جدید سینما هستند. وقتی آنها پول را می بینند، وصف ناپذیر است. واقعا وصف ناپذیر است. بدون شک اجتناب ناپذیر است که فرصت های جدید را ایجاد خواهد کرد، مانند بارگیری دانه در گلدان. این فیلم رشد خواهد کرد قطعا رشد خواهد کرد.”

پلنگ سیاه


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *