تئاتر در مه بخوان

پخش زنده سریال تلویزیونی “جنگ ستارگان” قبل از سال ۲۰۱۹

جنگ ستارگان

کمپانی دیزنی در نظر دارد که تا پایان سال ۲۰۱۹ یک سرویس پخش خانگی ایجاد کند و در حالیکه می دانستیم قرار است که از عناوین و شخصیت های معروف فیلم هایی مثل حنگ ستارگان در آن استفاده شود(با عرض پوزش از Netflix)، استودیو تنها قصد ارائه شخصیت های معروف نیست بلکه قرار است که […]

کمپانی دیزنی در نظر دارد که تا پایان سال ۲۰۱۹ یک سرویس پخش خانگی ایجاد کند و در حالیکه می دانستیم قرار است که از عناوین و شخصیت های معروف فیلم هایی مثل حنگ ستارگان در آن استفاده شود(با عرض پوزش از Netflix)، استودیو تنها قصد ارائه شخصیت های معروف نیست بلکه قرار است که آنها را بهمراه سریال های جدید جالب به نمایش بگذارد.

به گزارش فیلم نیوز، سخنگو و رییس کمپانی دیزنی به تازگی اعلام کردند که در حال ساخت چندین سریال تلوزیونی برای پخش در شبکه خانگی هستند. یکی از اینها سریال جنگ ستارگان (Star Wars) است. این موضوع قبلا نیز توسط تماشاگران زیادی درخواست شده بود اما شرایط ساخت آن فراهم نشد. در حال حاضر جزئیات زیادی از این سریال منتشر نشده است . اینکه سریال جنگ ستارگان فقط در مورد Skywalker است یا در مورد اتفاقات گوشه کنارهای کهکشان باشد هنوز معلوم نیست. داستان سرایی سریالی چندیست که ایده ی جذاب بسیاری در دنیای سینما شده است و شخصا دوست دارم که شاهد داستانی بدون ترس و شجاعانه همانند لژیونی برای جهان جنگ ستارگان باشم.

کمپانی دیزنی همچنین اعلام کرد که در حال انجام سازگاری هایی با کمپانی پیکسار(Pixar) می باشد. با وجود اینکه مارول در سراسر شبکه ها در حال پخش آثار خود است و همچنین نیمی از حقوق فیلم هایی از شرکت های فاکس (FOX ) ،  اف ایکس (FX) ، ای بی سی (ABC) و نت فلیکس (Netflix) را در دست دارد، عکس العمل دیزنی برای مقابله با این شرایط و شخصیت های قهرمانی که به دنیای سینما معرفی خواهد کرد بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

در اخبار دیگری که در مورد جنگ ستارگان منتشر شد ، کمپانی دیزنی اعلام کرد که در حال ساخت سه گانه آخرین جدای(The Last Jedi) می باشد . منتظر انتشار اخبار بیشتر در این مورد از فیلم نیوز باشید.

 

جنگ ستارگان جنگ ستارگان جنگ ستارگان جنگ ستارگان


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *