پخش سریال جدید ” Sabrina ” از شبکه Netflix

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سریال و تلوزیون، بتازگی پایگاه خبری The Hollywood Reporter اعلام کرد که سریال جدید ” Sabrina قرار است از شبکه Netflix پخش شود . این در حالی است که طبق اخبار قبلی قرار بود این سریال از شبکه CW به روی آنتن برود. شبکه Netflix ساخت دو فصل از این سریال را سفارش داده است.

به گزارش فیلم نیوز ، سریال جدید ” Sabrina بر اساس کتاب کمیک ” The Chilling Adventures of Sabrinaمی باشد که در مورد ریشه و اصلیت و ماجراجویی های یک جادوگر کودک است. او بچه یک انسان و یک جادوگر می باشد و ای موضوع باعث می شود که او با طبیعت دوگانه خود کمی مشکل پیدا کند و در همین هنگام که او در حال سازگاری با طبیعت انسانی و جادوگری خود است باید با نیروها و افراد پلیدی بجنگد که او و خانواده اش را تهدید می کنند.

در سری قبلی این سریال Melissa Joan Hart نقش جادوگر کودک را بازی کرد که در ۴ فصل در شبکه ABC  پخش شد و سه فصل نهایی دیگر آن نیز از شبکه WB به روی آنتن رفت . این سریال سر انجام در سال ۲۰۰۳ به پایان رسید.

قرار بود که این سریال در شبکه CW با همکاری سریال Riverdale اما با پخش آن از شبکه Netflix باید دید که سرنوشت آن چه خواهد شد.

 

Sabrina Sabrina Sabrina Sabrina Sabrina

(Visited 95 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>