تئاتر در مه بخوان

پخش فیلم سینمایی “I Love You, Daddy” لغو شد

I Love You, Daddy

در حالی که چندین سال است که شایعات مبنی بر فساد اخلاقی کمدین محبوب یعنی لویز سی کی (Louis C.K) بازیگر فیلم “I Love You, Daddy” ادامه دارد ، دیروز این شایعات در  New York Times نیز به چاپ رسیدند. چند زن گفته اند که این بازیگر آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. به […]

در حالی که چندین سال است که شایعات مبنی بر فساد اخلاقی کمدین محبوب یعنی لویز سی کی (Louis C.K) بازیگر فیلم “I Love You, Daddy” ادامه دارد ، دیروز این شایعات در  New York Times نیز به چاپ رسیدند. چند زن گفته اند که این بازیگر آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

به گزارش فیلم نیوز ، کمپانی پخش Orchard که اخیرا فیلم این بازیگر یعنی “I Love You, Daddy” را به قیمت پنج میلیون دلار از جشنواره بین المللی فیلم تورنتو (Toronto International Film Festival) خریداری کرده بود ، که قرار بود در جمعه آینده بطور محدود پخش شود ، را به کلی از برنامه پخش حذف کرد. فیلم “I Love You, Daddy” در مورد یک تهیه کننده تلوزیونی ( با بازی لویز سی کی) بود که دخترش (با بازی Chloe Grace Moretz) با پسری از تیپ وودی آلن نامزد می کند.

کمپانی های دیگر نیز همکاری خود را با این بازیگر قطع کرده اند. شبکه HBO تمامی فیلم های این بازیگر از جمله بسیاری از سریال های کمدی را حذف کرده است و همچنین نام او را از لیست بازیگران سریال کمدی “شب پر ستاره” (Night of Too Many Stars) خط زده است. همینطور انتظار می رود که نتفلیکس نیز استند آپ کمدی های او را لغو کند.

حذف آثار لویز سی کی از جدیدترین تلاش های سینمای هالیوود برای غربال کردن بازیگران و حذف اینگونه رفتارها می باشد. اخیرا نیز متوجه شدیم که رایدلی اسکات (Ridley Scott) تمامی صحنه های بازی کوین اسپیسی (Kevin Spacey) را از فیلم تمام پول‌های جهان” All the Money in the World حذف کرده و قرار است که نقش او در این فیلم توسط کریستوفر پلامر (Christopher Plummer) دوباره فیلم برداری شود.

I Love You, Daddy I Love You, Daddy I Love You, Daddy

 


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *