Golden Globe

پین های “Time’s Up” روی لباس بازیگران برای اعتراض به سوء استفاده های جنسی

سوء استفاده های جنسی

در جدیدترین اخبار سینما ، تمامی ستارگان سینما دیشب در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸ با لباس های مشکی و پین های “Time’s Up” حاضر شدند تا اعتراض خود به رسوایی ها و سوء استفاده های جنسی عوامل سینما را در جلوی دوربین ها به همه جهان نشان دهند.

به گزارش فیلم نیوز ، همه می دانستند که قرار بود تمامی بازیگران و هنرمندان دنیای سینما با لباس های مشکی در مراسم گلدن گلوب حاضر شوند اما بسیاری از بینندگان با دیدن پین های “Time’s Up” بر روی لباس آنها شگفت زده شدند. با این حال همه می دانستند قصد وجود این پین ها بر روی لباس ها چه بوده و با یکی جستجوی سریع در گوگل می توانستند به معنی آن پی ببرند. همچنین با جستجوی این عبارت در گوگل با سایتی مواجه خواهیم شد که به کمک به قربانیان سوء استفاده های جنسی اختصاص داده شده است.

همه ستارگان دنیای سینما با این پین ها نشان دادند که از فرار خاطیان سوء استفاده های جنسی از دست قربانیان خسته شدند و سال ۲۰۱۷ نیز نشان داد که افراد معروف نیز باید در مقابل اعمال و خطاهایشان پاسخگو باشند. در مراسم گلدن گلوب نیز بسیاری از این افراد از جمله  Harvey Weinstein رئیس کمپانی Weinstein غایب بودند.

با شروع سال جدید و فراهم شدن زمینه برای فراموشی این موضوع برای خیلی ها به نظر می رسید که این مسائل در سال ۲۰۱۸ فراموش خواهند شد اما با این جنبش ستارگان سینما این خیال باطل نقض و منتفی شد. سایت حامی قربانیان سوء استفاده جنسی نیز در یکم ژانویه سال ۲۰۱۸ ساخته شد تا بیانگر همین موضوع باشد که سال جدید حافظه همه را از این اعمال ناشایست پاک نخواهد کرد.

سوء استفاده های جنسی سوء استفاده های جنسیسوء استفاده های جنسی سوء استفاده های جنسی سوء استفاده های جنسی سوء استفاده های جنسی


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *