تئاتر در مه بخوان

چاد استاهلسکی کارگردان جان ویک کارگردان فیلم Sandman Slim شد

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) کارگردان فیلم جان ویک برای کارگردانی فیلم Sandman Slim که اقتباسی از رمانی با این نام است انتخاب شده است. استاهلسکی پیشتر به عنوان بازیگر بدلکار در ماتریکس حضور داشته است، اما اکنون شهرت او در کارگردانی سر زبان ها افتاده است.

به گزارش فیلم نیوز بدلکار سابق و کارگردان جان ویک (John Wick) چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) برای کارگردانی فیلم اقتباسی Sandman Slim انتخاب شده است Sandman Slim سری کتاب های فانتزی بسیار تحسین شده نوشته پرفروش ترین نویسنده یعنی ریچارد کادری (Richard Kadrey) است. در میان بسیاری از پروژه هایی که فیلم ساز به آن لینک شده، می تواند او را به داستان موفق دیگری بر اساس شخصیتی انتقام گیر، به علاوه وحشتی فوق طبیعی برساند.

استاهلسکی ابتدا به عنوان یک بازیگر بدلکار و هماهنگ کننده در قالب فیلم های ماتریکس (The Matrix) و خدمه (The Crow) شناخته میشد. اما کار او به عنوان کمک کارگردان در جان ویک (John Wick) با دیوید لیچ (David Leitch) سازنده Deadpool 2 بود، که نوآوری و استعدادش را برای ژانر تیراندازی شدید اکشن بروز داد. کارگردانی مستقلش در جان ویک این استعداد را تضمین کرد. و همان موقعیت را برای فیلم بعدی جان ویک تثبیت کرد. در دو سال گذشته، او همچنین به بازسازی فیلم کوه نشین (Highlander) و همچنین اقتباس فیلم از کمیک بکش یا کشته شو (Kill or Be Killed) اقدام کرده است.

در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود استاهلسکی به عنوان کارگردان Sandman Slim انتخاب شده است، که به احتمال زیاد اگر اولین فیلم موفق باشد شاهد دنباله های این فیلم نیز خواهیم بود. اولین رمان Sandman Slim توسط Kadrey در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و به عنوان یکی از بهترین رمانهای Paranormal Fantasy در دهه ی گذشته نامگذاری شد. تا کنون این سری شامل ۹ رمان است که آخرین رمان آن اخیرا در ژوئن ۲۰۱۷ منتشر شده است و دهمین سالگرد انتشار آن است. استودیو ۸ حقوق این کتاب ها را در سال ۲۰۱۶ به دست آورد و نویسنده هالیوود کری ویلیامسون (Kerry Williamson) به کار بر روی فیلمنامه می پردازد.

استاهلسکی


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *