پیشنهاد کارگردانی “Dark Universe” به Guillermo del Toro

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینما ، تلاش های کمپانی Universal Pictures برای بازسازی شخصیت های منفی و هیولا های خود با پروژه عظیم Dark Universe امسال با شکست مواجه شد. اما به لطف کارگردان خلاق و عالی یعنی Guillermo del Toro این هدف دوباره زنده شده است.

به گزارش فیلم نیوز ، حدود ۱۰ سال پیش نیز پیشنهاد ساخت ” Dark Universe” به del Toro داده شده بود اما او این پیشنهاد را قبول نکرد. این موضوع در مصاحبه او با Times Talk در مورد فیلم سینمایی خارق العاده The Shape of Water فاش شد. او در این مصاحبه اینطور گفت :

“من تا حالا به پیشنهاد کارهای بزرگی نه گفته ام و حتی یک بار هم به عقب نگاه نکرده و در مورد آنها فکر نکرده ام. اما تنها موردی که پس از رد آن پشیمان شدم در سال ۲۰۰۷ بود که آن موقع Universal Pictures به نحوی محترمانه و زیبا به من گفت که ” آیا می خواهی the Monster Universeرا کارگردانی کنی ؟” و آنها چندین کار را به من پیشنهاد دادند ولی من آنها را قبول نکردم. من بخاطر این کار پشیمان هستم . اکنون نیز که زمان اعتراف است می گویم که سخت پشیمان هستم. این تنها مورد پشیمانی من برای رد کاری بوده است. اشتباهات درس های زیادی به شما می دهند. من فکر می کنم که شکست ها و اشتباهات چیزهای بیشتری را نسبت به موفقیت ها به شما می آموزند.”

با اینکه Guillermo del Toro از قبول نکردن کار ” Dark Universe” اظهار پشیمانی کرده است اما د ر زمانی که این پیشنهاد به او ارائه شد ، del Toro در حال ساخت فیلم های ” Hellboy ” و ” Hellboy II” بود و همچنین کار فیلم ” At the Mountains of Madness” را نیز شروع کرده بود. با شکست اخیر فیلم سینمایی ” The Mummy” (مومیایی) از ” Dark Universe “ و این سخنان del Toro پیشنهاد دوباره کار به او و کارگردانی فیلم ” Frankenstein  ” خیلی دور از انتظار نیست.

Dark Universe Dark Universe Dark Universe Dark Universe Dark Universe Dark Universe Dark Universe

 

(Visited 16 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>