کارگردان لوگان James Mangold ، در آستانه کارگردانی Crenshaw

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینمای جهان، در حالی که جیمز منگلد(James Mangold) کارگردان و فیلمساز هالیوود در سال جاری فیلم وسترن لوگان(Logan) را ساخته است، او ممکن است به طور قابل توجهی شرایط را با پروژه بعدیش تغییر دهد. به نقل از THR، او برای ساختن داستان اقتباسی از کتاب Crenshaw نوشته Katherine Applegate که برنده جایزه Newberry نیز شده است، با کمپانی ۲۰th Century Fox قراردادی امضا کرده است.
به گزارش فیلم نیوز این داستان زندگی یک پسر جوان را دنبال می کند که به دوران سختی سقوط کرده و توسط دوست خیالی خود، گربه ای غول پیکر به نام Crenshaw دیده شده است. این یک اکشن-زنده اقتباسی است بنابراین بدون شک CG برای آوردن موجودات به زندگی درگیر خواهد شد. اولین پیش نویس نماشنامه توسط فرد ستون (Fred Seton) نوشته شده است.

این اتفاق ممکن است برای بعضی ها یک انتخاب شگفت انگیز باشد، اما واقعا این طور نیست. برای نمونه، فیلمساز The Wolverine به طور کامل و فوق العاده ای کارگردانی یک بازیگر کودک را در Logan ثابت کرد. اما از طرفی، Mangold به نوعی کارگردان پیشگام است – او نشان داده است که در ژانرهای گوناگون چقدر خوب است، از ۳:۱۰ به یوما (۳:۱۰ to Yuma) تا Kate & Leopold تا Walk the Line. او همچنین مردی است که کمدی اکشن کمتر دیده شده Knight and Day با بازی “تام کروز”(Tom Cruise) را به ارمغان آورده است، بنابراین من منتظرم تقریبا هر چیزی را که او تصمیم می گیرد را ببینم.

اما با توجه به پروژه های زیادی که Mangold قبل از این فیلم و حتی قبل از Logan درگیر آنها بود و با در نظر گرفتن این که او در حال حاضر درگیر ساختن اسپین آف لوگان با تمرکز روی شخصیت X-24 با بازی Dafne Keene است. حال این پروژه را نیز به پروژه های ذکر شده اضافه کنید. ولی در کل انتخاب جذابی برای این پروژه است.

Mangold Mangold Mangold

(Visited 27 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>