کریستوفر پلامر در تبلیغ تلوزیونی جدید فیلم “All the Money in the World”

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینما ، تبلیغ تلوزیونی جدیدی از فیلم سینمایی ” All the Money in the World” (تمام پول های جهان) منتشر شد. در این تبلیغ کریستوفر پلامر که به جای کوین اسپیسی در نقش اول این فیلم مشاهده می شود .

به گزارش فیلم نیوز ، فیلم سینمایی ” All the Money in the World” (تمام پول های جهان) به کارگردانی ریدلی اسکات یک فیلم زندگی نامه ای است که فیلم برداری آن در ماه می ۲۰۱۷ در ایتالیا آغاز شد. همانطور که می دانید قرار بود کوین اسپیسی (Kevin Spacey) نقش اول آن را بازی کند ، اما در پی رسوایی های اخلاقی او کمپانی سونی (Sony) او را در عین شایستگی بسیار از عوامل فیلم کنار گذاشت و کریستوفر پلامر (Christopher Plummer) جایگزین او شد.

کمپانی سونی تلاش می کند فیلم سینمایی ” All the Money in the World” را با وجود این مشکلات نزدیک همان تاریخ قبلی یعنی ۸ ام دسامبر ۲۰۱۷ منتشر کند ، این تلاش ها و اسرار سونی بر انتشار این فیلم در تاریخ قبلی به دلیل سریال تلوزیونی “Trustبه کارگردانی دنی بویل (Danny Boyle) از شبکه FX است ، که بر اساس همان داستان واقعی فیلم ” All the Money in the World” ساخته شده است و کمپانی سونی نمی خواهد در انتشار آن دومین کمپانی باشد.

شما می توانید تبلیغ تلوزیونی فیلم ” All the Money in the World” را بهمراه پوسترهای جدید در زیر مشاهده فرمایید . این فیلم با وجود تلاش های سونی در ۲۲ ام دسامبر بروی پرده های سینما خواهد رفت . در این فیلم میشل ویلیامز (Michelle Williams) و مارک والبرگ (Mark Wahlberg) نیز نقش آفرینی کرده اند.

 

 

All the Money in the World

All the Money in the World

All the Money in the World All the Money in the World All the Money in the World All the Money in the World

 

(Visited 22 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>