کریستین بیل به دنبال رستگاری در تریلر جدید “متخاصمان”

به راحتی به اشتراک بگذارید

Entertainment Studios Motion Pictures (استودیوهای تصاویر متحرک Entertainment) تریلر جدید فیلم “متخاصمان” (Hostiles) را منتشر کرد. داستان این فیلم جدید به کارگردانی اسکات کوپر(Scott Cooper) در سال ۱۹۸۲ اتفاق می افتد که در آن یک سروان ارتش (با بازی کریستین بیل(Christian Bale)) مامور است تا یک فرمانده جنگ در حال مرگ (با بازی Wes Studi) و خانواده اش را به سرزمین های قبیله ای آنها برساند که در یک منطقه جنگی خطرناک است.

به گزارش فیلم نیوز، فیلم “متخاصمان” (Hostiles ) همانند فیلم های قبلی کوپر، فیلمی بلند بوده و بازیگران بسیار خوب در این فیلم تلف شده و به خوبی چیزی که کوپر فکر می کند نیست. این فیلم سعی در نمایش دادن خشونت سفید پوست های آمریکا بر علیه سرخ پوستان دارد اما از آنجایی که لنز دوربین بر روی رستگاری نقش اول این فیلم با بازی کریستین بیل متمرکز شده است ، بومی های آمریکایی بیشتر به عنوان دارایی ها نمایش داده شده اند نه به عنوان شخصیت هایی که دارای انگیزه ها و باورهایی برای خود می باشند. فیلم “متخاصمان” محتوایی وحشیانه و پس زمینه ای با خشونت بسیار بالا دارد.

می توانید تریلر این فیلم را در پایین این پست مشاهده نمایید . این فیلم قبل از پخش گسترده در ژانویه ۲۰۱۸ ، در ۲۲ ام دسامبر به طور محدود پخش خواهد شد.

متخاصمان متخاصمان

(Visited 35 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>