Golden Globe

کریس همزورس : تریلر فیلم سینمایی “Infinity War” جزئیات زیادی را فاش نکرده است

Infinity War

در جدیدترین اخبار فیلم و سریال ، کریس همزورس در مصاحبه ای خبر داد که تریلر جدید فیلم سینمایی ” Avengers: Infinity War” از آنتونی و جو روسو اطلاعات و جزئیات زیادی را در مورد این فیلم در اختیار بینندگان قرار نمی دهد.

به گزارش فیلم نیوز ، فیلم سینمایی Avengers: Infinity War از نظر بسیاری از علاقه مندان و منتقدان سینما بسیار پیش بینی شده در نظر گرفته می شود. انتظار می رود این فیلم گروه انتقام جویان (Avengers) و نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) را با یکدیگر متحد کند تا با تانوس (Thanos) دیوانه و ارتش سیاه و وفادار او مقابله کنند.

با این حال ، هنوز چیزهای زیادی در مورد فیلم سینمایی ” Avengers: Infinity War” مشخص نیست ، اما کمپانی مارول با انتشار تریلر این فیلم در اواخر ماه نوامبر اطلاعات زیادی را روشن کرد ، همانند بقیه تریلرها که چند سالی است داستان فیلم ها را فاش و اسپویل می کنند. برای مثال تریلر فیلم های  “Thor” ، “Hulk” و ” Thor: Ragnarok” . اما بنا بر گفته های اخیر همزورس هنوز طرح ها و اکثر بخش های این فیلم آشکار نشده است.

کریس همزورس (Chris Hemsworth) بازیگر نقش Thor (خدای رعد) در مصاحبه ای با پایگاه خبری IGN در مورد فیلم جدید او به نام ۱۲Strong بیان کرد که : ” تریلر فیلم سینمایی Avengers: Infinity War اطلاعات زیادی را فاش نمی کند زیرا من خودم آن را تماشا کردم و به جو روسو گفتم که این هیچ چیزی در مورد داستان فیلم نمی گوید و او گفت که نیازی نیست که بخشی از داستان را فاش کند.”

Infinity War Infinity War Infinity War


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *