گزارش باکس آفیس ۱۲ آذر: بدون هیجان، بدون تغییر!

به راحتی به اشتراک بگذارید

در جدیدترین اخبار سینمای هالیوود، نتایج باکس آفیس یک هفته ی گذشته منتشر شده و به این ترتیب فیلم Coco با ۲۶٫۱ میلیون دلار فروش در آخر هفته در صدر جدول فروش فیلم ها قرار دارد. بعد از آن هم فیلم های Justice League و Wonder و Thor: Ragnarok و Daddy’s Home 2 قرار دارند.

به گزارش فیلم نیوز، نتایج باکس آفیس یک هفته ی گذشته امشب منتشر شد و به این ترتیب هیچکدام از فیلم های صدر جدول باکس آفیس جایگاهشان تغییر نکرد و همه ی ۵ فیلم اول همان فیلم های هفته ی گذشته هستند. همچنین فیلم های The Disaster Artist و The Shape of Water که اکران خود را از این هفته آغاز کرده بودند به ترتیب در رده های ۱۲ و ۱۷ قرا گرفتند. فیلم Titanic نیز که به مناسبت بیستمین سال بزرگداشت اکران خود دوباره اکران شده بود توانست ۴۱۵ هزار دلار فروش داشته باشد. در ادامه به بررسی ۵ فیلم برتر باکس آفیس می پردازیم.

فیلم شماره ۵ باکس آفیس: Daddy’s Home 2

فیلم خانه ی پدری قسمت دوم توانست در چهارمین هفته ی اکران خود ۷٫۵ میلیون دلار فروش داشته باشد تا با فروش کلی ۸۲٫۸ میلیون دلار در جایگاه هفته ی گذشته ی خود باقی بماند.

گزارش باکس آفیس 12 آذر - Daddy's Home 2


فیلم شماره ۴ باکس آفیس: Thor: Ragnarok

فیلم ثور:راگناروک همچنان بر نوار موفقیت های خود قرار دارد و حالا نیز توانست در پنجمین هفته ی اکران خود بیش از ۹ میلیون دلار فروش داشته باشد. این فیلم توانسته حالا فروش خود را در سطح چهانی به بالای ۸۰۰ میلیون دلار برساند (۸۱۶٫۴ میلیون دلار) و حالا در جایگاه هشتمین فیلم پر فروش سال ۲۰۱۷ قرار دارد و تنها ۵٫۴ میلیون دلار با فیلم زن شگفت انگیز (Wonder Woman ) فاصله دارد که مطمئنان تا هفته ی آینده از آن هم جلو خواهد زد. تا همین جا Thor سومین فیلم پر فروش شرکت Marvel در سال ۲۰۱۷ است و اگر تا پایان زمان اکرانش بتواند از فیلم نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy Vol. 2) با ۸۶۳ میلیون دلار جلو بزند به دومین فیلم پرفروش مارول تبدیل خواهد شد.

thor_ragnarok - گزارش باکس آفیس 12 آذر


فیلم شماره ۳ باکس آفیس: Wonder

همه چیز دقیقا مانند هفته ی گذشته است با این تفاوت که تمام فیلم ها به طور میانگین دچار ۵۰ درصد افت فروش شده اند، فیلم اعجوبه هم دقیقا با همین قانون همراه شد و توانست با ۱۲٫۵ میلیون دلار فروش در سومین هفته ی اکران خود و با فروش جهانی ۱۰۰٫۲ میلیون دلار در جایگاه سوم قرار بگیرد.

Wonder - گزارش باکس آفیس 12 آذر


فیلم شماره ۲ باکس آفیس: Justice League

فیلم لیگ عدالت هم با وجود آن همه ابرقهرمان و البته با داستان ضعیف و نا امید کننده ای که داشت نسبت به هفته ی گذشته با ۶۰ درصد افت فروش توانست ۱۶٫۵ میلیون دلار فروش داشته باشد و فروش جهانی این فیلم تا کنون به مبلغ ۵۶۷٫۴ میلیون دلار رسیده است. طبق پیش بینی منتقدان احتمالا این فیلم در نهایت چیزی در حدود ۱۰۰ میلیون دلار ضرر برای شرکت برادران وارنر خواهد داشت.

Justice League - گزارش باکس آفیس 12 آذر


فیلم شماره ۱ باکس آفیس: Coco

انیمیشن کوکو (Coco) که هفته ی گذشته توانست تاریخ ساز شود و فیلم لیگ عدالت را کنار بزند این هفته نیز بر جایگاه خود تکیه کرد و توانست با ۲۶٫۱ میلیون دلار فروش در صدر جدول باکس آفیس باقی بماند. فروش جهانی این انیمیشن حالا به بیش از ۲۸۰ میلیلون دلار رسیده و موفقیت بزرگی برای دیزنی محسوب می شود.

Coco - اخبار سینمای هالیوود


هفته ی آینده چه فیلم هایی اکران خواهند شد؟

این هفته باید منتظر اکران دو فیلم نسبتا قوی باشیم. اولی فیلم I, Tonya با بازی مارگوت رابی است که از همین حالا خیلی سر و صدا کرده و خیلی ها بی صبرانه منتظر اکران آن هستندو البته این فیلم تنها در ۴ سالن سینما اکران محدودی خواهد داشت و اکران عمومی و گسترده ی آن از هفته های آینده آغاز خواهد شد. دیگری فیلم Just Getting Started با بازی مورگان فریمن و تامی لی جونز است که به طور سراسری در آمریکا اکران خواهد.

I, Tonya

 Just Getting Started

 

(Visited 41 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>