گزارش باکس آفیس ۲۱ آبان: عبور از مرز ۲۰۰ میلیون دلار برای Thor: Ragnarok

به راحتی به اشتراک بگذارید

ساعاتی پیش نتایج باکس آفیس یک هقته ی گذشته ی آمریکا منتشر شد و می توانید در این مطلب گزارش اختصاصی باکس افیس را مطالعه کنید. شما می توانید هر یکشنبه شب با سر زدن به وبسایت فیلم نیوز گزارش باکس آفیس هفته را مطالعه کنید.

به گزارش فیلم نیوز، در هفته ای که گذشت دو فیلم Daddy’s Home 2 و Murder on the Orient Express اکران خود را آغاز کردند اما این دو فیلم هم نتوانستند جدیدترین فیلم از مجموعه ی Thor را در فروش هفتگی شکست دهند. با این حساب اولین فیلم باکس آفیس Thor: Ragnarok است و پس از آن به ترتیب فیلم های Daddy’s Home 2 و Murder on the Orient Express و A Bad Moms Christmas و Jigsaw قرار دارند.

فیلم شماره ۵: Jigsaw

جدیدترین عنوان از فیلم های ترسناک اره (Saw) تونست در سومین هفته ی اکران خود بیش از ۳٫۴ میلیون دلار فروش داشته باشد تا همچنان جزو ۵ فیلم برتر باکس آفیس باقی بماند. حالا فروش کل این فیلم در آمریکا به مبلغ ۳۴٫۳ میلیون دلار رسیده است.

Jigsaw


فیلم شماره ۴: A Bad Moms Christmas

فیلم کمدی کریسمس مادر های بد (A Bad Moms Christmas) نیز که با بودجه ی ۲۸ میلیون دلاری ساخته شده توانست در هفته ی دوم اکران خود ۱۱٫۵ میلیون دلار فروش داشته باشد تا فروش کل خود در آمریکا را به رقم ۳۹٫۸ و فروش جهانی خود را به ۴۶٫۵ میلیون دلار برساند. به این ترتیب پیش بینی می شود که فروش این فیلم در هفته های آینده از ۶۰ میلیون دلار هم بگذرد.

A Bad Moms Christmas - باکس آفیس


فیلم شماره ۳: Murder on the Orient Express

فیلم قتل در قطار سریع‌السیر شرق (Murder on the Orient Express) جدیدترین اقتبس از رمان های آگاتا کریستی که به کارگردانی Kenneth Branagh و بازیگری خود او، Johnny Depp و دیگر بازیگران مطرح هالیوود ساخته شده توانسته در اولین هفته ی امران خود به فروش ۲۸٫۲ میلیون دلاری دست پیدا کند که در مقایسه با بودجه ی ۵۵ میلیون دلاری آن فروش خوبی محسوب می شود. این فیلم توانسته به طور کلی در همین هفته ی نخست ۸۵٫۴ میلیون دلار در جهان فروش داشته باشد که با این روال باید منتظر فروش بیشتر و شگفت انگیز آن باشیم.

Murder on the Orient Express - فیلم نیوز


فیلم شماره ۲: Daddy’s Home 2

فیلم کمدی خونه بابا ۲ (Daddy’s Home 2) به کارگردانی Sean Anders که در ادامه ی قسمت اول ان ساخته شده است تواسنته در اولین هفته ی اکران خود به فروش ۳۰ میلیون دلاری در آمریکا دست پیدا کند. فیلم Daddy’s Home 2 در خارج از آمریکا اکران نشده و فروش ان تا کنون فقط مربوط به فروشش در آمریکا می باشد. در این فیلم که با بودجه ی ۶۹ میلیون دلاری ساخته شده John Cena و Mark Wahlberg و Mel Gibson و … به ایفای نقش پرداخته اند.

Daddy's Home 2 - فیلم نیوز


فیلم شماره ۱: Thor: Ragnarok

و اما پر فروش ترین فیلم یک هفته ی گذشته ی سینمای آمریکا…. فیلم Thor: Ragnarok جدیدترین فیلم از مجموعه ی Thor توانست برای دومین هفته ی متوالی در صدر جدول فیلم های پر فروش آمریکا قرار بگیرد. این فیلم توانست در یک هفته ی گذشته ۵۶٫۶ میلیون دلار فروش داشته باشد و به فروش کلی ۲۱۱٫۵ میلیون دلار در آمریکا و ۶۵۰٫۱ میلیون دلار در جهان برسد.

Thor: Ragnarok - فیلم نیوز

چه فیلم هایی هفته ی آینده اکران خواهند شد؟

بالاخره پس از مدت ها قرار است هفته ی اینده اکران فیلم Justice League آغاز شود. در کنار این فیلم قرار است فیلم های The Star و Wonder نیز اکران شوند. در این که هفته ی اینده صدر نشین باکس آفیس Justice League خواهد بود تقریبا شکی نیست اما باید ببینیم می تواند به فروشی که برای آن متصور شده ایم برسد یا نه!

Justice League - فیلم نیوز

The Star - فیلم نیوز

Wonder - فیلم نیوز

(Visited 72 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>