تئاتر در مه بخوان

گزارش باکس آفیس ۲۲ بهمن: تازه واردها صدر جدول را قبضه کردند

گزارش باکس آفیس 22 بهمن: تازه واردها صدر جدول را قبضه کردند

این هفته از هفته ی های نسبتا شلوغ هالیوود بوده و تعداد زیادی از فیلم ها اکران خود را آغاز کردند که از آن میان ۳ فیلم مطرح تازه اکران شده همگی در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفته اند تا به این ترتیب و بعد از ۸ هفته جومانجی در رده ی چهارم قرار بگیرد. فیلم اول باکس آفیس پنجاه طیف آزادی است و بعد از آن به ترتیب فیلم های پیتر خرگوش، قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس، جومانجی و برترین شومن قرار دارند.

به گزارش فیلم نیوز در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود دقایقی پیش نتایج باکس آفیس یک هفته ی گذشته منتشر شد تا در این مطلب به ۵ فیلم برتر باکس آفیس بپردازیم.

فیلم شماره ۵ باکس آفیس: The Greatest Showman

فیلم برترین شومن (The Greatest Showman) توانست با فروش آخر هفته ی ۶٫۴ میلیون دلار در هشتمین هفته ی اکران خود به فروش کلی ۱۴۶٫۵ میلیون در آمریکا و فروش جهانی ۳۰۲ میلیون دلار دست پیدا کند و این فیلم با بودجه ی ای معادل ۸۴ میلیون دلار ساخته شده و به این ترتیب فروش خوبی را پشت سر گذاشته است.

فیلم شماره 5 باکس آفیس: The Greatest Showman


فیلم شماره ۴ باکس آفیس: Jumanji: Welcome to the Jungle

قطعا یکی از شگفتی سازان سینمای هالیوود در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ نسخه ی جدید فیلم جومانجی است. جومانجی: به خانه خوش آمدی (Jumanji: Welcome to the Jungle) با بازی دواین جانسون توانست در آخر هفته بیش از ۹٫۸ میلیون دلار فروش داشته باشد و به این ترتیب فروش جهانی خود را به رقم فوق العاده ی ۸۸۱,۷ میلیون دلار برساند تا در جایگاه پنجمین فیلم پر فروش سال ۲۰۱۷ قرار بگیرد. جومانجی فیلم های پر فروشی مثل Thor: Ragnarok و Wonder Woman را برای رسیدن به چنین عنوانی  پشت سر گذاشته.

فیلم شماره 4 باکس آفیس: Jumanji: Welcome to the Jungle


فیلم شماره ۳ باکس آفیس: The 15:17 to Paris

فیلم قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس (The 15:17 to Paris) به کارگردانی کلینت ایستوود یکی از آن فیلم هایی است که خیلی ها انتظار اکرانش را می کشیدند و حالا در اولین هفته ی اکران خود به فروش ۱۲٫۶ میلیون دلاری در آمریکا و ۱۸ میلیون دلاری در سطح جهان دست یافته است. این فیلم با بودجه ی ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده و بر اساس یک داستان واقعی مربوط به عملیات گروهی از داعش در فرانسه می باشد.

فیلم شماره 3 باکس آفیس: The 15:17 to Paris


فیلم شماره ۲ باکس آفیس: Peter Rabbit

فیلم پیتر خرگوشه (Peter Rabbit) که یک کمدی بسیار جذاب است تواسنته در اولین هفته ی اکران خود خوش بدرخشد و در آمریکا فروش ۲۵ میلیون دلاری را تجربه کند. فروش جهانی این فیلم آغاز نشده و با این حال با توجه به بودجه ی ۵۰ میلیون دلاری تواسنته فروش خوبی را در هفته ی اول داشته باشد.

فیلم شماره 2 باکس آفیس: Peter Rabbit


فیلم شماره ۱ باکس آفیس: Fifty Shades Freed

سومین دنباله از فیلم پنجاه طیف با نام پنجاه طیف آزادی (Fifty Shades Freed) در اولین هفته ی اکران خود توانسته در حدود ۳۸ میلیون دلار فروش داشته باشد و با فروش ۹۸ میلیون دلاری در دیگر کشور ها به فروش ۱۳۶ میلیون دلار در سطح جهان برای هفته ی اول اکران رسید. این فیلم با بودجه ی ۵۵ میلیون دلاری ساخته شده و با اینکه فروش خوبی داشته بعید به نظر می رسد بتواند به فروش دو دنباله قبلی خود برسد.

فیلم شماره 1 باکس آفیس: Fifty Shades Freed


هفته ی آینده چه فیلم هایی اکران خواهند شد؟

هفته ی آینده یکی از مهبج ترین هفته های باکس آفیس خواهد بود. فیلم پلنگ سیاه (Black Panther) بالاخره اکران خود را از آخر هفته آغاز خواهد کرد و در کنار آن انیمیشن Early Man نیز اکران خواهد شد. در اینکه Black Panther هفته ی آینده صدر جدول را از آن خود می کند تقریبا هیچ شکی نیست اما اینکه تا چه اندازه می تواند آن را در اختیار داشته باشد نمی توانیم فعلا چیزی بگوییم.

Black Panther

Early Man


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *