تئاتر در مه بخوان

پیوستن Derek Connolly به تیم نویسندگان فیلم “Metal Gear Solid”

Metal Gear Solid

نویسنده ی با استعداد جدیدی به جمع نویسندگان فیلم “Metal Gear Solid“ از کمپانی سونی اضافه شد. در سال ۲۰۱۲ ، درک کانولی (Derek Connolly) داستان فیلم “امنیت تضمین نشده” (Safety Not Guaranteed) را نوشت که از دید بسیاری از دنبال کنندگان دنیای سینما دور ماند. خوشبختانه ، یکی از کسانی که به زیبایی داستان […]

نویسنده ی با استعداد جدیدی به جمع نویسندگان فیلم Metal Gear Solid از کمپانی سونی اضافه شد. در سال ۲۰۱۲ ، درک کانولی (Derek Connolly) داستان فیلم “امنیت تضمین نشده” (Safety Not Guaranteed) را نوشت که از دید بسیاری از دنبال کنندگان دنیای سینما دور ماند. خوشبختانه ، یکی از کسانی که به زیبایی داستان این فیلم در جشنواره ساندنس پی برده بود ، کسی نبود جز استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg). این اتفاق همه چیز را برای کانولی تغییر داد. در سال ۲۰۱۵ ، درک کانولی از نویسندگان پارک ژوراسیک بود ، فیلمی بد با بودجه بسیار بالا که توسط بسیاری از بینندگان مشاهده شده بود . این موفقیت با فیلم های “ماشین های هیولا”(Monster Trucks) و ” کونگ: جزیره جمجمه” (Kong: Skull Island) ادامه پیدا کرد . در مورد دوم کانولی با کارگردان بزرگ به نام Jordan Vogt-Roberts کار کرده بود که به همکاری دوباره آنها در این فیلم بزرگ کمپانی سونی یعنی  “Metal Gear Solid” منجر شد.

به گزارش فیلم نیوز ، درک کانولی(Derek Connolly) به تازگی به جمع نویسندگان فیلم  “Metal Gear Solid” پیوست تا در نوشتن بخش های پایانی فیلم نامه آن سهمی داشته باشد. این تنها جزئیاتی است که تا الان در این مورد منتشر شده است . نتیجه بسیار واضح و قابل توجه این است که تنها کافیست توسط استیون اسپیلبرگ دیده شوید و ادامه پله های ترقی خود به خود طی خواهند شد.

و اما در مورد فیلم “Metal Gear Solid” ، کارگردان این فیلم اخیرا گفته است که :

” Metal Gear Solid” برای من مهمترین فیلم در دنیاست. این فیلم بسیار منحصر به فرد و با نبوغ بسیار بالا است و همچنین کار کردن در کنار کوجیما(Kojima ) چندیست که رویای من بوده است. فیلم ” Metal Gear Solid” اثری است که من برای صحیح شکل گرفتنش تمام تلاش و توان خود را بکار می گیرم . این فیلم تمام پتانسیل ها را برای تبدیل به یکی از بزرگترین آثار دنیای سینما را در خود دارد.”

در ماه های بعدی منتظر اخبار جدید این فیلم باشید.

Metal Gear Solid Metal Gear Solid Metal Gear Solid


walking dead

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *