فیلم سینمایی جدید “Star Trek” با کارگردانی Quentin Tarantino ؟

به راحتی به اشتراک بگذارید

در تازه ترین اخبار سینما ، پایگاه خبری Deadline خبری منتشر کرد که بر اساس آن ممکن است کوانتین تارانتینو (Quentin Tarantino) فیلم سینمایی جدید از سری فیلم های “Star Trek” را کارگردانی خواهد کرد. این یک جوک یا شایعه نیست . برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز ، مبنی بر این خبر تارانتینو ایده جدید خود در مورد فیلم “Star Trek” را با تهیه کننده این فیلم یعنی  J.J. Abrams در میان گذاشت. او نیز ایده تارانتینو را به پاراماونت (Paramount ) برد و اینطور که معلوم است ، قرار بر این شده که گروهی از نویسندگان خبره را گرد هم آورند و فیلمی را بر اساس ایده تارانتینو بسازند. اگر همه چیز درست و طبق انتظارات پیش برود ، کوانتین تارانتینو و آبرامز ( J.J. Abrams ) به ترتیب کارگردان و تهیه کننده این فیلم خارق العاده خواهند بود.

این خبر به دلیل اشتیاق همه برای دیدن فیلم جدید Star Trek دارای اهمیت بسیاری است و کارگردانی این فیلم توسط تارانتینو اهمیت آن را دوچندان می کند. همچنین این فیلم می تواند یک برهه جدید در دوران فیلمسازی تارانتینو آغاز کند چرا که این اولین باری است که او یک قسمت از مجموعه فیلم بزرگ را کارگردانی می کند.

اکنون تارانتینو در حال کار بر روی فیلم “mysterious untitled 1969” از کمپانی سونی می باشد که برای انتشار در تاریخ نهم آگوست ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. تارانتینو قبلا گفته بود که پس از ساخت دهمین فیلم از دنیای کارگردانی خداحافظی خواهد کرد و فیلم سینمایی “mysterious untitled 1969” نهمین فیلم او خواهد بود. اگر فیلم جدید Star Trek آخرین اثر او شود بسیار شگفت آور و قافل گیر کننده است. شما چه فکر می کنید ؟ آیا تارانتینو باید این فیلم را بسازد یا اینکه بهتر است آخرین فیلم خود را نیز به ساخت فیلم های ارجینال و اصلی اختصاص دهد ؟

Star Trek

Star Trek

Star Trek Star Trek Star Trek Star Trek Star Trek

(Visited 23 times, 1 visits today)
به راحتی به اشتراک بگذارید
walking dead

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

toziht
a>