آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

آنتاگونیست اصلی فیلم واندر وومن ۲ مشخص شد

واندر وومن

پتی جنکینز کارگردان فیلم واندر وومن ۲ در توییتر رسمی خودش اعلام کرد که کریستن ویگ، بازیگر نامزد جایزه اسکار امسال، نقش چیتا را در فیلم جدیدش بازی خواهد کرد، پیش از این نیز این نقش به اما استون پیشنهاد داده شده بود که به دلیل تداخل با برنامه هایش نتوانست این نقش را بپذیرد. در ادامه با فیلم نیوز همراه باشید.

به گزارش فیلم نیوز، پتی جنکینز (Patty Jenkins) کارگردان فیلم واندر وومن (Wonder Woman) رسما اعلام کرد که کریستن ویگ (Kristen Wiig) نقش چیتا، شرور اصلی دنباله این را بازی خواهد کرد. در جدیدترین اخبار فیلم و سینمای هالیوود، اواخر ماه گذشته بود که نامزد اسکار امسال مذاکراتی را کمپانی برادران وارنر داشت تا نقش شرور اصلی این را بازی کند. اخیرا نیز اعلام شده است که چیتا آتاگونیست اصلی فیلم واندر وومن ۲ خواهد بود.

کارگردانی قسمت دوم این فیلم نیز همانند قسمت اول آن برعهده جنکیز خواهد بود و گال گدوت (Gal Gadot) نیز نقش پرنسس دایانا از تمیسیا را بازی خواهد کرد. کریس پاین (Chris Pine) و اون برمنر (Ewen Bremner) نیز قرار است به دنباله فیلم واندر وومن بپیوندند اما این خیر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است. بدین ترتیب پس از گال گدوت، ویچ دومین بازیگری خواهد بود که به طور رسمی حضور آن در این مجموعه تایید شده است.

فیلم نامه این فیلم نیز توسط جف جانز (Geoff Johns) و دیو کالاهام (Dave Callaham) – نویسنده فیلم هایی همچون بی مصرف ها (The Expendables) و گودزیلا (Godzilla) – و به کمک جنکینز نوشته شده و در دهه ۱۹۸۰ اتفاق خواهد افتاد. قبلا نیز اعلام شده بود که چیتا در این فیلم حضور خواهد داشت. چیتا سال ۱۹۸۷ در یکی از مجله های کمیک دنیای Dc معرفی شده بود.

پیش از این نقش چیتا به اما استون پیشنهاد شده بود که او بازی در این نقش را رد کرد – احتمالا به خاطر بازی در فیلم لایو اکشن کرولا (Cruella) کمپانی دیزنی که فیلم برداری آن همزمان با فیلم واندر وومن ۲ شروع خواهد شد. – ویگ به خاطر بازی در فیلم های کمدی معروف است اما با بازی در فیلم های دو قلوهای اسکلتی (Skeleton Twins) و مریخی (The Martian)  نشان داد که می تواند در فیلم های درام نیز به خوبی بازی کند. حال بازی در فیلم واندر وومن دو این شانس را به او می دهد که توانایی خود در به تصویر کشیدن نقش پیچیده تری همچون چیتا را به چالش بکشد.

واندر وومن واندر وومن

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *