آموزش رایگان زبان فرانسه
لیست مهم ترین سریال های در حال تولید شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او

آیا کیلگریو در فصل دوم سریال جسیکا جونز باز خواهد گشت ؟!

!!هشدار این مطلب داستان فصل دوم سریال جسیکا جونز را فاش (اسپویل) خواهد کرد!!
کاراکترهای کتاب های کمیک همواره در مقابل مرگ مقاومت می کنند. بنابراین بازگشت کیلگریو یک استاد کنترل ذهن در فصل دوم سریال جسیکا جونز موضوع غیر منتظره ای نخواهد بود. این هیولا در فصل اول توسط جسیکا کشته شد تا جهان از شرش خلاص شود.

به گزارش فیلم نیوز ، در فصل اول سریال هیجان انگیز جسیکا جونز (Jessica Jones) نقش اول و شرور و کنترل کننده ذهن یعنی کیلگریو (با بازی دیوید تننت (David Tennant)) توسط جسیکا و با شکسته شدن گردنش به هلاکت رسید . اما کشتن عمدی کیلگریو به معنی تبدیل شدن به یک قاتل بود ، که این موضوع جسیکا را تمام طول فصل دوم این سریال آزار خواهد داد. وقتی که جسیکا دوباره کسی را به قتل برساند ، این عمل باعث شروع توهمات کیلگریو و ظاهر شدن احساس گناه می شود.

در جدیدترین اخبار سریال و سینمای هالیوود ، ما می دانستیم که کیلگریو در این فصل از سریال جسیکا جونز باز خواهد گشت چرا که تننت را در عکس های صحنه های فیلمبرداری دیده بودیم . در تریلری از این فصل نیز دیدیم که او تنها به شکل یک توهمی در ذهن جسیکا ظاهر خواهد شد. او در تمام فصل حاضر نخواهد بود بلکه تنها در قسمت یازدهم ظاهر خواهد شد ، اما چگونه ؟

در قسمت یازدهم فصل دوم سریال جسیکا جونز ، جسیکا وارد خانه یک افسر پلیس می شود که در حال شکنجه دادن مادر او می باشد. جسیکا در خانه افسر دیل هالیدی ( با بازی برایان هاچیسون (Brian Hutchison)) متوجه می شود که او زندانی های قبلی خود را به قتل رسانده و قتل آنها را با شبیه سازی یک خودکشی معرفی کرده است ، در همین زمان دیل با به صدا در آمدن زنگ خطر خانه از حضور جسیکا با خبر می شود .

سپس دیل هالیدی جسیکا را با زدن اسپری فلفل غافلگیر کرده و شروع به کتک زدن او می کند ، اما جسیکا به طریقی از زیر ضربات کنار رفته و همانطور که در حال دفاع از خود می باشد با چوب شب خود ضربه ای به سر دیل می زند که باعث مرگ او می شود. جسیکا نیز در عین شوک و هیجان زده شدن مرگ او را شبیه سازی کرده و بشکل یک خودکشی برای مرگ دیل صحنه سازی می کند و در همین جاست که بلافاصله پس از انجام این کار کیلگریو بازمی گردد ، البته در ذهن جسیکا !

جسیکا جونز جسیکا جونز جسیکا جونزجسیکا جونز

شما می توانید جدیدترین اخبار سینمای ایران و جهان را در صفحات تلگرام و اینستاگرام ما دنبال کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *